• <
gryfia_70lat

SMM Hamburg 2022. Wielkie targi branży morskiej przed nami

AK

01.09.2022 14:31
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki SMM Hamburg 2022. Wielkie targi branży morskiej przed nami

Partnerzy portalu

SMM Hamburg 2022. Wielkie targi branży morskiej przed nami - GospodarkaMorska.pl
Fot. archiwum

Targi SMM w Hamburgu powracają po pandemicznej przerwie już w najbliższym tygodniu. Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich potrwają od 6 do 9 września. 

Transformacja cyfrowa, zmiany klimatyczne i transformacja energetyki morskiej wymagają przełomowych, możliwych do wdrożenia rozwiązań – na 30. SMM znajdą się w centrum uwagi. Dzięki rozszerzonej gamie tematów i dodatkowym formatom prezentacji, wiodące międzynarodowe targi branży morskiej bardzo ściśle towarzyszą zmianom, staną się miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć i propozycji rozwiązań technologicznych oraz dyskusji o przyszłości i perspektywach rozwoju branży.

Od 6 do 9 września 2022 zwiedzający z całego świata będą mieli pełny przegląd innowacji we wszystkich sektorach morskich. Targi SMM będą pretekstem do spotkania na żywo na terenach wystawienniczych centrum wystawienniczego oraz w specjalistyczne konferencje klasowe.

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich to długo oczekiwane wydarzenie branżowe, które są znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z liderami rynku i nowicjuszami. 

W wydarzeniu uczestniczy ok. 2000 wystawców, a stoiska i pawilony narodowe odwiedza przeciętnie 50 tys. gości. Targom towarzyszą sympozja dot. finansów, bezpieczeństwa morskiego czy dni kariery. 

Polscy wystawcy na SMM

Wśród polskich wystawców znajdzie się m.in. stocznia Crist z Gdyni, MRS Gryfia ze Szczecina, Gdańska Stocznia „Remontowa”, Grupa Przemysłowa Baltic, Polski Rejestr Statków, Baltic Spares Service, NGL Machining i wielu innych.

Warto szczególnie zajrzeć do stoiska Stoczni Nauta, która świętuje 95-lecie. Z ofertą polskiej stoczni można się zapoznać, od 6 do 9 września, przy stoisku nr B2.EG.402. 

GospodarkaMorska.pl i MarinePoalnd.com są partnerami medialnymi imprezy. W blokach prasowych będzie dystrybuowanych kilkaset egzemplarzy katalogów MarinePoland.com Maritime Export Catalogue. 

Zapraszamy na relację wideo z targów już w przyszłym tygodniu.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
waltoria_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.