Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, które odbyło się 24 czerwca, wybrano nowy skład Rady KIGM na kadencję 2024-2028. Przewodniczącą Rady została Dorota Pyć, prezes Portu Gdańsk.
Na wiceprzewodniczących wybrano: Krzysztofa Michnala i Cezarego Sylwestrzaka. Ponadto członkami Rady zostali: Dariusz Doskocz, Piotr Gorzeński, Marek Kiersnowski, Wojciech Kodłubański, Jarosław Siergiej PhD, Arkadiusz Tomczak, Adam Weintrit i Arkadiusz Zgliński.
Krajowa Izba Gospodarki Morskiej jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą podmioty gospodarcze działające w ramach gospodarki morskiej. Siedzibą Izby jest Gdynia, a obszarem działania terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej.
Port Haller tematem rozmów w Kongresie USA
00:04:03
Rekordowy tunel dnie Bałtyku połączy Niemcy i Danię w 2029 roku (wideo)
00:04:15
Największe kontenerowce świata - przegląd
Polski masowiec zderzył się z suwnicą i żurawiami
Kongres Polskie Porty 2030+. Relacja LIVE dzień 2.
Prezesi portów: inwestycje pod kątem militarnym szansą na dodatkowy budżet
Eksperci: skutki gospodarcze brexitu były negatywne, ale bez załamania
10 lat od pierwszej komercyjnej dostawy do Terminala LNG w Świnoujściu
Ocean Network Express uruchamia połączenie kontenerowe z zawinięciami do Gdańska i Gdyni
Indeks CPPI Banku Światowego: dominacja chińskich portów kontenerowych [RAPORT]