• <

Port Los Angeles zainwestuje 367 mln dolarów w rozwój infrastruktury

PMK

03.05.2020 12:51 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Port Los Angeles zainwestuje 367 mln dolarów w rozwój infrastruktury

Partnerzy portalu

Port Los Angeles zainwestuje 367 mln dolarów w rozwój infrastruktury - GospodarkaMorska.pl

Port of Los Angeles przeznaczył 367 milionów dolarów na wydatki infrastrukturalne, koncentrując się na projektach inwestycyjnych pomimo niepewności w czasie pandemii koronawirusa.

Inwestycje pomogą złagodzić skutki gospodarcze pandemii koronawirusa dla lokalnych społeczności i zwiększą liczbę miejsc pracy w porcie - stwierdził organ zarząd portu.

- Podczas gdy nasz naród walczy z globalną pandemią i trudnościami gospodarczymi, wielu z nas pragnie patrzeć w przyszłość - powiedział Gene Seroka, dyrektor wykonawczy Port of Los Angeles. - Nieustannie koncentrujemy się na przyszłości. Tak trzeba robić.

Seroka nakreślił kluczowe projekty budowlane, które posuwają się naprzód, w tym ulepszenia Everport Terminal, kilka morskich terminali naftowych i rozbudowę szyn dokujących. Oczekuje się, że obecne aktywne projekty portu przyniosą około 3011 miejsc pracy.

Seroka powiedział także, że port współpracuje z interesariuszami łańcucha dostaw w celu zwiększenia eksportu ze Stanów Zjednoczonych przez Los Angeles i planowania zwiększonego handlu z Wietnamem i innymi krajami Azji Południowo-Wschodniej.

Port w Los Angeles pozostaje otwarty, a wszystkie terminale działają podczas pandemii COVID-19. Dodatkowo obiekt służy jako tymczasowy port macierzysty statku Marynarki Wojennej USNS Mercy.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.