• <
BOTA_2023

Zmiany na stanowiskach w DFDS Seaways

Partnerzy portalu

Zmiany na stanowiskach w DFDS Seaways - GospodarkaMorska.pl

DFDS ogłosiło zmianę na stanowiska dyrektora trasy oraz dyrektora zarządzającego w Rotterdamie. Posadę tę otrzymał Mikael Mortensen, który od wielu lat pracował w DFDS Seaways.

Praca w tej roli nie jest niczym nowym dla Mikaela Mortensena, który funkcję tę pełnił także w ubiegłym roku, ale wówczas piastował ją tymczasowo. Teraz armator ogłosił, że doświadczony pracownik DFDS Seaways będzie odpowiedzialny już na stałe za zadania, jakie zostaną przed nim postawione na tym stanowisku.

Mikael Mortensen rozpoczął karierę w DFDS Seaways sześć lat temu. W tym czasie był m.in. kierownikiem wysokiego szczebla ds. nadzoru, a w 2011 r. został dyrektorem połączenia Paldiski-Kapellskär.

„Mikael dysponuje odpowiednią mieszanką doświadczenia i zdolności menedżerskich, by osiągnąć sukces na nowym stanowisku” - powiedział Kell Robdrup, wiceprezes w DFDS. „Mam nadzieję, że wszyscy dołączą do mnie, jeśli chodzi o gratulacje i powitają go w Rotterdamie”.

Mikael Mortensen zacznie oficjalnie pełnić swoje obowiązki 16 stycznia. Wcześniej rozpocznie intensywny kurs języka holenderskiego.

Allan Hull, który w ostatnim czasie pełnił funkcję, którą przejmuje właśnie Mortensen, przenosi się do Immingham. O tym, jakie obejmie stanowisko, armator poinformuje wkrótce.

DFDS Seaways oferuje z Rotterdamu połączenia z Immingham i Felixstowe.

Źródło:
promyskat.pl
port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.