• <
Kongres_Polskie_Porty_2030

Poznaj statek Stena Spirit podczas Dnia Otwartego Stena Line

pc

23.05.2018 12:29 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Poznaj statek Stena Spirit podczas Dnia Otwartego Stena Line

Partnerzy portalu

Poznaj statek Stena Spirit podczas Dnia Otwartego Stena Line - GospodarkaMorska.pl

W terminalu Stena Line w Gdyni w najbliższy piątek na małych i dużych miłośników morza będzie czekać nie lada gratka. Tego dnia będzie można zwiedzić statek Stena Spirit, a nawet wejść na mostek kapitański!

Dzień Otwarty Stena Line to okazja, aby zobaczyć wielki statek od środka, spędzić czas z rodziną
i poznać uroki morskich podróży.  W restauracji można zjeść obiad, a na pokładach statku sprawdzić, jak wygląda prawdziwe SPA na morzu. Z wielkiego pokładu słonecznego można podziwiać widoki gdyńskiego portu, a na koniec poczuć się jak kapitan zwiedzając mostek kapitański. Dzień Otwarty Stena Line to również świetna okazja, aby skorzystać z wyprzedaży wycieczek na lato. Tego dnia rejsy wakacyjne będą dostępne w cenie już od 49 zł na osobę.

Bilety w super cenach będzie można kupić na miejscu, w biurach podróży w całym kraju oraz przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby. Rozpoczyna się w środę 23 maja 2018 od godziny 23:59 i potrwa do piątku 25 maja do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc. Taka okazja trafia się tylko raz w roku!

Dzień Otwarty Stena Line

Kiedy: 25 maja 2018, w godzinach 13:00 - 18:00 (ostatnie wejście). Wstęp wolny!
Gdzie: Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
Dojazd: autobusami linii 4F, co 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni
Tego dnia przejazd linią 4F (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek.

Dziękujemy za wysłane grafiki.