pc/UŻŚ we Wrocławiu
Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz Sekretarz Wykonawczy Europejskiej Komisji ds. Gospodarczych Olga Algayerova zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji „Żegluga Łączy”, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu. Jest to jedno z większych wydarzeń związanych z żeglugą śródlądową organizowanych w tm roku w Polsce. W ramach konferencji Minister Marek Gróbarczyk wygłosi przemówienie powitalne oraz weźmie udział w jedym z paneli dyskusyjnych.
Celem konferencji jest spotkanie wysokich rangą przedstawicieli międzynarodowych instytucji, liderów i decydentów zajmujących się rozwojem transportu oraz zwrócenie ich uwagi na potrzebę rozwoju sektora transportu wodnego śródlądowego. W ramach wydarzenia zostaną zorganizowane panele dyskusyjne, między innymi na takie tematy jak:
W konferencji planowany jest udział wielu ważnych polityków z kraju i zagranicy.
Więcej informacji tutaj.
„Logistyka lubi ciszę”. Czy przepisy stoją na przeszkodzie rozwoju branży logistycznej? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
Polska bramą do Europy Środkowo-Wschodniej [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
Aż 420 dzieci biegało po terminalu kontenerowym. VI ONE Terminal Run Gdynia Hutchison Ports wspiera szkoły i fundacje
Kongsberg dostarcza zaawansowany system VTS dla Wielkiego Bełtu
Kongres Polskie Porty 2030+. Relacja LIVE dzień 2.
IMO ewakuuje marynarzy, którzy utknęli w cieśninie Ormuz