• <
gryfia_70lat

Koga – nowoczesny biurowiec w sercu gdańskiego portu

pc/mn

02.01.2017 21:37 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Koga – nowoczesny biurowiec w sercu gdańskiego portu

Partnerzy portalu

Koga – nowoczesny biurowiec w sercu gdańskiego portu - GospodarkaMorska.pl

Doskonała lokalizacja, zintegrowane rozwiązania i wysoka jakość. To Koga pierwszy A-klasowy około portowy obiekt biurowy w Polsce. Nowoczesny biurowiec znajduje się na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku.

– To doskonałe miejsce dla firm z branży morskiej, logistycznej, spedycyjnej czy transportowej. Nie zamykamy się jednak tylko i wyłącznie na takie przedsiębiorstwa. Możliwości jest wiele, jednak nie chcemy na tym terenie lokalizować ciężkiego przemysłu – mówi Kornelia Bargielska, pełnomocnik zarządu Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego.

Powierzchnia sześciokondygnacyjnego biurowca Koga to 8100 m2 o wysokim standardzie, z własnym dogodnym układem drogowym oraz zewnętrznymi miejscami parkingowymi, których można zamówić dowolną ilość. Do dyspozycji najemców oddane zostały 7060 m2 powierzchni biurowej oraz reprezentacyjne lobby wejściowe z recepcją, pomieszczenia socjalne, zaplecze higieniczno-sanitarne, w tym natryski dla osób dojeżdżających do pracy rowerem, jak również zlokalizowana na zewnątrz budynku powierzchnia rekreacyjno-sportowa. Znajduje się tu także zakładowe przedszkole, a w styczniu otwarta zostanie kantyna pracownicza. Biura wyposażone są zarówno w klimatyzację, jak i otwierane okna, mają też dostęp do światła dziennego we wszystkich częściach.W biurowcu działają trzy windy, w tym jedna towarowa. Dla najemców dostępne są także tarasy widokowe z widokiem na Gdańsk na ostatniej kondygnacji biurowca o łącznej pow. 170 m2.  

– Niewątpliwie naszą największą zaletą jest lokalizacja. Mamy świetne połączenie z Tunelem pod Martwą Wisłą, terminalem kontenerowym DCT Gdańsk, Obwodnicą Trójmiejską czy autostradą A1. Od portu lotniczego dzielą nas 23 km, a od centrum Gdańska zaledwie 9 km. Bezpośrednio pod nasz biurowiec dojeżdża także komunikacja miejska, więc bez problemu dotrą do nas również osoby bez samochodu – mówi Jolanta Siezieniewska, kierownik projektu Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego.

Dodatkową zaletą biurowca są także niskie koszty eksploatacji oraz cena w zależności od wynajmowanej powierzchni.

Powierzchnie biurowe można połączyć z wynajmem terenów przeznaczonych na magazyny logistyczne, hale produkcyjne i place. Tworzy to zintegrowane rozwiązanie pozwalające na lokalizację całego biznesu w jednym miejscu. Pomorskie Centrum Logistyczne to łącznie 187 ha terenów inwestycyjnych. Magazyny i hale produkcyjne ze zintegrowanymi powierzchniami biurowymi tworzą łącznie około 500 000 m2 powierzchni. Koga, jak i wszystkie inne obiekty, połączone są wewnętrznymi drogami bezpośrednio z Portem Morskim. Mają także znakomity dostęp do międzynarodowych szlaków drogowych, kolejowych, lotniczych oraz największego na Bałtyku głębokowodnego terminala DCT. Pomorskie Centrum Logistyczne oferuje szerokie możliwości poprzez transport multimodalny. To doskonałe miejsce dla służb granicznych i podmiotów z branż transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Pomorskie Centrum Logistyczne wybrał już m.in. Goodman Polska, jeden z liderów w budowaniu i zarządzaniu wysokiej jakości nieruchomościami logistycznymi, takimi jak magazyny i centra dystrybucyjne.

– Oferujemy wieloletnią dzierżawę, a nasi najemcy nie stracą pieniędzy, ponieważ już na samym początku znają wszystkie zasady najmu. Tutaj nie ma żadnych ukrytych kosztów – tłumaczy Bargielska.

Wszystkie tereny będą wyposażone w niezbędną infrastrukturę i układ drogowy, który pozwoli na bezpośredni dojazd do danej inwestycji. Powstanie tu także zaplecze administracyjno-usługowe dla głębokowodnego terminala kontenerowego DCT.

Zintegrowane rozwiązania i znakomity dostęp do terminala kontenerowego sprawiają, że połozone w samym sercu Portu Pomorskie Centrum Logistyczne z własnym biurowcem Koga to doskonałe miejsce na realizację biznesowych pomysłów.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.