• <
smartre_2023

Gigantyczny wycieczkowiec cumuje przy nabrzeżu stoczniowym (wideo)

15.10.2015 09:03 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Gigantyczny wycieczkowiec cumuje przy nabrzeżu stoczniowym (wideo)

Partnerzy portalu

Gigantyczny wycieczkowiec cumuje przy nabrzeżu stoczniowym (wideo) - GospodarkaMorska.pl

Majestatyczny Norwegian Escape przypłynął do niemieckiej stoczni Blohm + Voss, gdzie czeka go ostatni etap budowy. W listopadzie wycieczkowiec będzie oddany do użyku. Cumowanie kolosa możemy podziwiać na udostępnionym w sieci nagraniu.

The Norwegian Escape to pierwszy z czterech statków o długości 324,6m i szerokości 41,4 m, które są budowane przez Meyer Werft dla Norwegian Cruise Line. Mają być one oddane do użytku do końca 2019 roku. Jest to tej chwili największy statek należący do floty aramtora. Wyciąga maksymalną prędkość 22,5 węzłów, a na jego pokładzie znajduje się 2100 kabin.

Od listopada 2015 roku Norwegian Escape rozpocznie siedmiodniowe rejsy z Miami na Wschodnie Karaiby, zabierając 4,200 pasażerów w kierunku egzotycznych zakątków, m.in. Tortoli, Brytyjskich Wysp Dziewiczych, Saint Thomas, Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych oraz Nassau na Bahamach.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.