• <
siemens_gamesa_2022

Gala Jubileuszowa z okazji 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej

PMK

21.04.2016 06:29 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Gala Jubileuszowa z okazji 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej

Partnerzy portalu

Gala Jubileuszowa z okazji 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej - GospodarkaMorska.pl

W dniu 19 kwietnia 2016 roku w Kołobrzegu odbyła się jedyna w swoim rodzaju i niezapomniana Gala 40-lecia Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Wszyscy zaproszeni goście, jak również pracownicy mogli „przepłynąć” przez niezwykle barwną i ciekawą historię tej firmy. Można było spotkać ludzi, którzy od początku byli na pokładzie PŻB i tych, którzy są na nim dziś.

Prezes, Piotr Redmerski podczas swojego wystąpienia przypomniał trudną historię firmy. Podkreślił jednocześnie, że od kilku lat sytuacja PŻB jest stabilna, a to z kolei pozwala rozwijać firmę i dążyć do wymiany floty. Najcieplej wypowiadał się o swojej załodze, jego zdaniem to oni dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy są kluczem osiągniętych sukcesów.

Życzenia dalszego rozwoju Zarząd Polskiej Żeglugi Bałtyckiej usłyszał m.in. od Marka Gróbarczyka - Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Pawła Brzezickiego - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Czesława Hoca - Posła do Parlamentu Europejskiego, Janusza Gromka - Prezydenta Kołobrzegu.

Bardzo miłym momentem Gali było uhonorowanie pracowników, którzy przepracowali w firmie 40 lat.

Całość dopełnił występ gwiazdy wieczoru - Halina Mlynkowa z zespołem, która zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in. „Czerwone korale”, „W kinie, w Lublinie”.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
Bollore_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.