• <
port_rezerwa_mega_1100_200

Firma C.H. Robinson świętuje dwudziestolecie działalności w Polsce

pc/PAP

25.09.2017 12:43 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Firma C.H. Robinson świętuje dwudziestolecie działalności w Polsce
Firma C.H. Robinson świętuje dwudziestolecie działalności w Polsce - GospodarkaMorska.pl

Jeden z największych na świecie dostawców usług logistycznych 3PL ma już w naszym kraju 7 oddziałów i zatrudnia ponad 400 pracowników.

We wrześniu firma C.H. Robinson będzie świętować dwadzieścia lat swojej działalności w Polsce, w ramach której świadczy usługi związane z obsługą łańcuchów dostaw i transportem.

„Ten jubileusz jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor ds. transportu C.H. Robinson na Europę Wschodnią. - Relacje biznesowe, jakie udało nam się nawiązać zarówno z klientami, jak i przewoźnikami, umożliwiły ekspansję naszej sieci obsługi łańcuchów dostaw na całą Europę. Możliwość rozwoju u boku wielu cenionych przewoźników i klientów, jak Tesco Poland to dla nas niezwykłe wyróżnienie”.

Swoje pierwsze biuro w Polsce firma C.H. Robinson otworzyła w Grodzisku Mazowieckim w 1997 roku. Od tamtego czasu jej działalność, prowadzona początkowo na szczeblu lokalnym, poszerzyła się i realizowana jest teraz przez siedem oddziałów w całej Polsce, które obsługują coraz więcej firm i branż przemysłu. Dzięki przejęciu spółki Apreo Logistics w 2012 roku firma znacząco zwiększyła liczbę klientów, co z kolei wzmocniło jej potencjał w zakresie plandekowych usług transportowych, transportu w kontrolowanej temperaturze oraz cystern do przewozu płynów i silosów do przewozu materiałów sypkich. Firma oferuje również usługi z zakresu transportu lotniczego i morskiego.

„W Polsce nasza firma ma ugruntowaną pozycję, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość - powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson Europe. - Świadomi tego, że łańcuchy dostaw stają się coraz bardziej złożone, współpracujemy z klientami, pomagając im mierzyć się z wszelkimi wyzwaniami. Jestem pełen wiary w naszych utalentowanych pracowników, specjalistyczne procesy oraz najnowocześniejsze technologie, dzięki którym będziemy pomagać klientom dostarczać ich produkty do odbiorców na całym świecie”.

Celem spółki C.H. Robinson jest zwiększanie dynamiki światowego handlu, która wpłynie na rozwój globalnej gospodarki. Dzięki wiedzy pracowników, sprawdzonym procesom i infrastrukturze technologicznej oferuje klientom rozwiązania, które znacząco ułatwiają im pracę. Jako jeden z największych na świecie dostawców usług logistycznych 3PL oferuje szeroką gamę usług logistycznych, zaopatrzenie w świeże produkty i usługi zarządzane za pośrednictwem globalnej sieci. Firma C.H. Robinson to jeden z czołowych spedytorów frachtu i transportu drogowego w Europie, mający prężną sieć przedstawicielstw w całym regionie. Pracownicy firmy w Europie posługują się wieloma językami oraz posiadają wysokie kwalifikacje i umiejętność nawiązywania kontaktów, dzięki czemu mogą świadczyć klientom usługi najwyższej jakości. W wyniku działalności spółki oraz fundacji, firma C.H. Robinson i jej pracownicy co roku wspomagają szereg organizacji na całym świecie. Spółka ma siedzibę w Eden Prairie (stan Minnesota) i jest notowana na giełdzie NASDAQ.

Bollore Logistics
port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
port_gdynia_port_zewnętrzny_390x100_jpg_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 37862,00 $ tona 0,23% 14 paź
 Cynk 3551,00 $ tona 4,17% 14 paź
 Aluminium 3151,00 $ tona 2,47% 14 paź
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.