• <
smartre_2023

Port Gdańsk wspiera medyków! (wideo)

ew

22.12.2020 11:00 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Port Gdańsk wspiera medyków! (wideo) - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Pandemia koronawirusa jest bezprecedensowa, dlatego próba zwalczenia COVID-19 wymaga wyjątkowych działań i globalnej solidarności. Na szczególne uznanie zasługują inicjatywy wspierające grupy szczególnie zagrożone lub te znajdujące się na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Port Gdańsk po raz kolejny zdecydował się pomóc lokalnej społeczności. Tym razem, wsparcie trafiło do pomorskich medyków.

"Zdecydowaliśmy się pomóc tym, który są na pierwszej linii frontu walki z COVID-19 czyli ratownikom medycznym z Pomorza. Chcemy im podziękować i jednocześnie wyrazić naszą wdzięczność. To 600 zestawów, które 7 dni w tyg trafią bezpośrednio do ratowników z całego województwa pomorskiego" - mówi Anna Drozd, rzecznik prasowy Portu Gdańsk.

Jak dodaje Łukasz Wrycz-Rekowski, wiceprezes Fundacji AID RATUNEK: "Staramy się dotrzeć do wszystkich zespołów ratownictwa medycznego w województwie pomorskim. Chcemy tą naszą akcją wesprzeć każdego ratownika, który aktualnie ma dyżur".

Od początku pandemii, Port Gdańsk włącza się w różnego rodzaju akcje, mające na celu walkę z koronawirusem. W sumie, do Banku Żywności, seniorów i ratowników trafiło już ponad 2700 posiłków.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.