• <
bulk_cargo_port_szczecin

Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców

Partnerzy portalu

Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców - GospodarkaMorska.pl
Fot. InvestGDA

Centrum Biurowe KOGA, zlokalizowane na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego (PCI), to nie tylko biurowiec stanowiący zaplecze administracyjne dla polskich i zagranicznych inwestorów. To przede wszystkim nowoczesna przestrzeń, która powstała z myślą m.in. o potrzebach branży okołoportowej.

Gdańsk, dzięki zainteresowaniu międzynarodowych korporacji, które otwierają tutaj swoje oddziały, stał się ważnym punktem na mapie gospodarczej Europy. Dynamiczne dostosowanie zaplecza infrastrukturalnego (biurowce zlokalizowane w najważniejszych dzielnicach: Wrzeszcz, Oliwa, Przymorze) stymuluje rozwój tego trendu. Potencjał miasta i jego przewagę konkurencyjną stanowi przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości biznesowych wynikających z bezpośredniego dostępu do Zatoki Gdańskiej. Położenie geograficzne oraz miejskie rozwiązania architektoniczno-komunikacyjne tworzą idealne środowisko dla dynamizacji branży okołoportowej, gospodarki magazynowej i transportu intermodalnego.

InvestGDA, uwzględniając potrzeby przedsiębiorców sektora morskiego, przygotowała ofertę wynajmu powierzchni biurowych w Centrum Biurowym KOGA. Jest to przestrzeń „szyta na miarę”, dedykowana inwestorom, którzy nie lubią ograniczeń. Bliskość Portu Gdańsk, Terminala DCT (bezpośrednie połączenie z PCI wewnętrznym układem drogowym) sprzyja rozwojowi efektywnej ekspansji usług i produktów na rynki zagraniczne. Dogodna lokalizacja, wysoki standard biurowca (aranżacja w klasie A), orientacja na rozwiązania proekologiczne oraz redukujące koszty obsługi obiektu, jak również przygotowane udogodnienia dla najemców stanowią o unikalności oferty InvestGDA.

Pomorskie Centrum Inwestycyjne to wybór kompleksowego rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w ramach parku, w sąsiedztwie dostępnej przestrzeni biurowej, InvestGDA przygotowała ofertę dla przedstawicieli sektora MŚP. Do dyspozycji inwestorów dedykujemy tereny typu greenfield oraz utwardzone place składowe. Dla branż związanych z gospodarką morską i logistyczną to więcej niż dogodna lokalizacja – to kompletna i unikalna oferta, która z jednej strony stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby przedsiębiorców, z drugiej zaś może decydować o przewadze konkurencyjnej inwestorów rozpoczynających działalności na terenie PCI.

Biznesowe centrum dowodzenia z widokiem na sukces!

Szczegółowe informacje: pci.investgda.pl 

InvestGDA to spółka działająca od ponad 10 lat, której misją jest tworzenie optymalnych warunków rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.

Nasz cel to Gdańsk - Miasto innowacyjne, o dynamicznym środowisku biznesowym, pełne możliwości i zorientowane na ciągły rozwój. Działamy by był bezpiecznym portem dla Twoich inwestycji.
Przedsiębiorczość, innowacyjność i kreatywność tworzą nasze DNA!

Poznaj nas: investgda.pl


Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.