• <
port_szczecin_1100x200_2021_top_porty

Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców

31.05.2021 12:24
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców
Pomorskie Centrum Inwestycyjne odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców - GospodarkaMorska.pl
Fot. InvestGDA

Centrum Biurowe KOGA, zlokalizowane na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego (PCI), to nie tylko biurowiec stanowiący zaplecze administracyjne dla polskich i zagranicznych inwestorów. To przede wszystkim nowoczesna przestrzeń, która powstała z myślą m.in. o potrzebach branży okołoportowej.

Gdańsk, dzięki zainteresowaniu międzynarodowych korporacji, które otwierają tutaj swoje oddziały, stał się ważnym punktem na mapie gospodarczej Europy. Dynamiczne dostosowanie zaplecza infrastrukturalnego (biurowce zlokalizowane w najważniejszych dzielnicach: Wrzeszcz, Oliwa, Przymorze) stymuluje rozwój tego trendu. Potencjał miasta i jego przewagę konkurencyjną stanowi przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości biznesowych wynikających z bezpośredniego dostępu do Zatoki Gdańskiej. Położenie geograficzne oraz miejskie rozwiązania architektoniczno-komunikacyjne tworzą idealne środowisko dla dynamizacji branży okołoportowej, gospodarki magazynowej i transportu intermodalnego.

InvestGDA, uwzględniając potrzeby przedsiębiorców sektora morskiego, przygotowała ofertę wynajmu powierzchni biurowych w Centrum Biurowym KOGA. Jest to przestrzeń „szyta na miarę”, dedykowana inwestorom, którzy nie lubią ograniczeń. Bliskość Portu Gdańsk, Terminala DCT (bezpośrednie połączenie z PCI wewnętrznym układem drogowym) sprzyja rozwojowi efektywnej ekspansji usług i produktów na rynki zagraniczne. Dogodna lokalizacja, wysoki standard biurowca (aranżacja w klasie A), orientacja na rozwiązania proekologiczne oraz redukujące koszty obsługi obiektu, jak również przygotowane udogodnienia dla najemców stanowią o unikalności oferty InvestGDA.

Pomorskie Centrum Inwestycyjne to wybór kompleksowego rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w ramach parku, w sąsiedztwie dostępnej przestrzeni biurowej, InvestGDA przygotowała ofertę dla przedstawicieli sektora MŚP. Do dyspozycji inwestorów dedykujemy tereny typu greenfield oraz utwardzone place składowe. Dla branż związanych z gospodarką morską i logistyczną to więcej niż dogodna lokalizacja – to kompletna i unikalna oferta, która z jednej strony stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby przedsiębiorców, z drugiej zaś może decydować o przewadze konkurencyjnej inwestorów rozpoczynających działalności na terenie PCI.

Biznesowe centrum dowodzenia z widokiem na sukces!

Szczegółowe informacje: pci.investgda.pl 

InvestGDA to spółka działająca od ponad 10 lat, której misją jest tworzenie optymalnych warunków rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.

Nasz cel to Gdańsk - Miasto innowacyjne, o dynamicznym środowisku biznesowym, pełne możliwości i zorientowane na ciągły rozwój. Działamy by był bezpiecznym portem dla Twoich inwestycji.
Przedsiębiorczość, innowacyjność i kreatywność tworzą nasze DNA!

Poznaj nas: investgda.pl


Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 35732,00 $ tona 0,17% 29 lip
 Cynk 2984,00 $ tona 1,12% 29 lip
 Aluminium 2556,00 $ tona 1,59% 29 lip
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.