26 listopada może się zapisać w ponad 95-letniej historii sił podwodnych polskiej Marynarki Wojennej. Z udziałem władz odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszono, który z sześciu oferentów dostarczy nowe okręty podwodne. Zwycięzcą jest szwedzki koncern Saab. W ramach współpracy Szwecja zakupi dla swojej marynarki wojennej w Polsce okręt ratowniczy.
Na terenie gdyńskiej stoczni odbyło się wyczekiwane cięcie blach pod okręt ratowniczy programu „Ratownik”. Nowa jednostka będzie stanowiła kluczowy element systemu wsparcia działań podwodnych polskiej Marynarki Wojennej, jak też ratownictwa morskiego.
Meyer Werft poinformował o postępach w pracach nad pierwszym zbiornikowcem dla Marynarki Wojennej Niemiec (Deutsche Marine). Zwodowany 21 listopada jest coraz bliżej dostarczenia zamawiającemu.
Pomoc dla walczącej Ukrainy i dążenie do sprawiedliwego pokoju, współpraca przemysłów zbrojeniowych, wspólne ćwiczenia wojsk oraz współpraca w ramach programu SAFE były głównymi tematami spotkania szefów resortów obrony Polski i Francji, reprezentowanymi odpowiednio przez Władysława Kosiniaka-Kamysza i Catherine Vautrin. Wydarzenie miało miejsce 25 listopada, w Warszawie.
Firmy Van Halteren Technologies i francuski koncern Naval Group podpisały umowę podczas targów NEDS, największego wydarzenia branży obronnej w Holandii, na dostawę niezbędnych systemów dla nowych okrętów podwodnych dla Królewskiej Marynarki Wojennej Holandii (Koninkijke Marine). Emocji dodaje fakt, że typ tych jednostek to „Orka”, podobnie jak polskiego programu, który ma mieć swój finał.
Zgodnie z planem Ministerstwa Infrastruktury została podpisana umowa na oczyszczenie dna morskiego w miejscu, w którym powstanie Przylądek Pomerania. Wartość umowy to 22,8 mln zł. Do wydobycia jest prawie 5 tys. obiektów zalegających na obszarze 162 ha. To część kompleksowych, zaplanowanych prac, w związku z rozbudową infrastruktury portowej w Świnoujściu.
Ważnym elementem programu pozyskania okrętów podwodnych pozostaje jasne określenie zasad kontroli nad wrażliwymi komponentami. Dotyczy to tak tych, które mają być w pełni zlokalizowane w kraju, jak i tych objętych ograniczeniami eksportowymi. To umożliwi zbudowanie bezpiecznego i autonomicznego systemu utrzymania nowych jednostek.
Na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce w Ustce odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Resort obrony poinformował, że miał miejsce udany start trójstopniowej rakiety suborbitalnej. Rakieta osiągnęła wysokość 65 km.
Morski Oddział Straży Granicznej informuje, że lotnicze przejście graniczne Gdańsk Rębiechowo oraz dwa przejścia morskie Gdańsk Port i Gdynia 24 listopada rozpoczęły wdrażanie Entry/Exit System (EES). Jest to europejski system rejestracji wjazdu i wyjazdu cudzoziemców spoza Unii Europejskiej, podróżujących w celu pobytu krótkoterminowego. Ma on pomóc w kontroli ruchu obywateli państw spoza UE, wpływając również na bezpieczeństwo.System będzie wdrażany też na innych przejściach granicznych.
Kolejny przewoźnik zamawia statki z napędem dwupaliwowym, z myślą o ograniczeniu emisji podczas żeglugi. Południowokoreański koncern HD Hyundai dostarczy do rodzimego odbiorcy, HMM, osiem kontenerowców z napędem LNG o pojemności 13 400 TEU.
Kadm. Zdonek: Trzy nowe okręty podwodne wzmacniają polski potencjał na morzu
Kadm. Zdonek: Trzy nowe okręty podwodne wzmacniają polski potencjał na morzu
Stoczniowcy przejdą przez Gdynię. Wspólne obchody Dni Morza z Marynarką Wojenną
„Logistyka lubi ciszę”. Czy przepisy stoją na przeszkodzie rozwoju branży logistycznej? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
Blisko 129 mln zł z KPO na modernizację Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego
Polska bramą do Europy Środkowo-Wschodniej [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
Nowy etap służby Kormoranów. ORP Mewa dołączy do Stałego Zespołu Okrętów Przeciwminowych NATO