• <

27. spotkanie gospodarki morskiej Herring Szczecin 2024 za nami

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski 27. spotkanie gospodarki morskiej Herring Szczecin 2024 za nami

Partnerzy portalu

Fot. materiały prasowe

Już po raz 27 w Szczecinie "przy Śledziu" spotkało się środowisko morskie Pomorza Zachodniego. Jak co roku wręczono nagrody Laur Bałtyku i Bursztynowy Laur Bałtyku. Wydarzenie odbywające się w hali Netto Arena zgromadziło ponad 1600 osób.

Nagrodę Laur Bałtyku, za budowę tunelu pod Świną, otrzymał prezydent miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz, który zakończył swoją 27-letnią karierę na tym stanowisku. Bursztynowym Laurem Bałtyku nagrodzono Politechnikę Morską w Szczecinie za kształcenie kadr dla gospodarki morskiej i uruchomienie w ubiegłym roku symulatora turbiny wiatrowej, a także otwarcia Centrum Szkoleniowego Offshore oraz Laboratorium Automatyzacji Procesów Magazynowych na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu.


Na zdjęciu wiceminister Arkadiusz Marchewka, oraz laureaci wręczanych nagród. Fot. materiały prasowe

W programie wydarzenia znalazł się również jubileuszowy tort ufundowany przez DB Port Szczecin Sp. z o.o. z okazji 15-lecia.

Na corocznym spotkaniu biesiadowali przedstawiciele ponad 100 firm i instytucji gospodarki morskiej. Nie brakowało polityków, przedstawicieli organizacji branżowych oraz mediów. Kolejny Herring w Szczecinie tradycyjnie odbędzie się maju przyszłego roku.

Galeria zdjęć >>>

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.