pc/UŻŚ we Wrocławiu
Wielki statek Westerplatte, na którym w czasach świetności odrzańskiej żeglugi szkolono załogi, dziś stoi zapomniany w dawnej stoczni Zacisze w pobliżu ul. Kwidzyńskiej i niszczeje. Miasto chce sprzedać statek za minimum siedemset tysięcy złotych – tak jeszcze w ubiegłym roku na temat statku Westerplatte pisał portal naszemiasto Wrocław.
12 października 2017 r. gmina Wrocław przekazała statek szkolny Westerplatte Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Umowa w sprawie przekazania statku podpisana została w siedzibie dawnego Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej przy ul. Brucknera 10 we Wrocławiu.
W Dniu Marynarza Żeglugi Śródlądąwej 6 grudnia 2017 r. statek szkolny Westerplatte pierwszy raz od wielu lat został wyciągnięty na pochylnię i poddany oględzinom. Komisja Techniczna Urzędu Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu zbadała stan techniczny urządzeń podwodnych oraz stan kadłuba. Przeglądu dokonano na pochylni stoczni MALBO we Wrocławiu.
Obecnie Westerplatte czeka kapitalny remont. Po wymianie części poszycia kadłuba i remoncie urządzeń statku, przyjdzie czas na montaż nowoczesnego wyposażenia obejmujący zarówno część nawigacyjno-dydaktyczną, jak i socjalną statku – mówi Paweł Zapart, pełnomocnik Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej ds. powołania we Wrocławiu Technikum Żeglugi Śródlądowej.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River