• <
gryfia_70lat

Polska branża dźwigowa rośnie w siłę

19.08.2015 13:59 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Polska branża dźwigowa rośnie w siłę

Partnerzy portalu

Polska branża dźwigowa rośnie w siłę - GospodarkaMorska.pl

Duża konkurencja w branży dźwigowej determinuje poszukiwanie nowych technologicznych i biznesowych rozwiązań. Jednym z nich jest wychodzenie naprzeciw klienta i tworzenie dedykowanych dla niego maszyn. Na polskim rynku dźwigowym pojawił się mocny gracz, który zdecydowanie wprowadza nową jakość.

Branża dźwigowa rośnie w siłę


Prognozy wskazują, że przez najbliższe 20 lat, do 2035 r. postępować będzie stały wzrost zapotrzebowania na energię na poziomie 1,4% rocznie w skali światowej. Najszybszy wzrost można będzie odnotować w Ameryce Południowej oraz w Centralnej Azji.1 Zapotrzebowanie na energię wiąże się także z rozwojem branży dźwigowej w Europie. Sprzęt produkowany jest w wysokich standardach i eksportowany m.in. na Wschód. W Polsce swój oddział otworzył Red Rooster Industrial, obsługujący niemal 3000 klientów z 36 krajów, co niewątpliwie przyczyni się do rozwoju rynku pracy i wzrostu gospodarczego.

Kompleksowość – nowa jakość branży dźwigowej


Wraz z postępującym rozwojem technologicznym klienci stają się bardziej świadomi i wymagający, zwiększają się ich potrzeby sprzętowe. Mało firm podejmuje się indywidualnych zamówień, wiele z nich oferuje tylko gotowe produkty, dostępne „na półce”, wynika to m.in. z kosztów produkcji. Postępującym trendem na światowych rynkach jest z pewnością produkcja dedykowanych urządzeń, dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta: projektowanie, produkcja, testowanie, dostarczenie do klienta oraz serwis urządzeń.

Posiadamy własną nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną ze sprzętem CNC oraz warsztat, gdzie projektowane i testowane są urządzenia dla klientów. - komentuje Sebastian Przygoda, Manufacturing Director, Red Rooster Industrial - Dysponujemy parkiem urządzeń dźwigowych, gdzie znajdują się maszyny przeznaczone do wynajmu. Zdecydowanie muszę przyznać, że klienci bardzo cenią indywidualne podejście. – dodaje.

W ofercie firmy znajdują się: wciągniki (pneumatyczne, elektryczne i ręczne), wagi przemysłowe (wagi tensometryczne, dynamometry), urządzenia pomiarowe, nawijarki lin, zestawy dźwigowe, wciągarki łańcuchowe, haki, zblocza, wózki jezdne i systemy sterowania. Oddziały ulokowane są w Szkocji i Anglii a od niedawna także w Polsce.


Więcej na http://www.redrooster.pl/

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.