• <
Baltexpo2023_duży

HH-Ferries notuje doskonałe rezultaty na trasie Helsingør-Helsingborg. Mimo tego, wciąż nie zamierza spoczywać na laurach

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki HH-Ferries notuje doskonałe rezultaty na trasie Helsingør-Helsingborg. Mimo tego, wciąż nie zamierza spoczywać na laurach

Partnerzy portalu

HH-Ferries notuje doskonałe rezultaty na trasie Helsingør-Helsingborg. Mimo tego, wciąż nie zamierza spoczywać na laurach - GospodarkaMorska.pl

HH-Ferries Group nie zwalania tempa. Przewidywania wskazujące na to, że I kwartał w wykonaniu tego przewoźnika może okazać się lepszy od bardzo dobrego ubiegłorocznego, potwierdziły się.

W ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku grupa HH-Ferries odnotowała: wzrost liczby pasażerów – 1,29 miliona (w ubiegłym roku: 1,28 miliona) i wzrost liczby przewiezionych pojazdów osobowych – 239 tysięcy wobec 235 tysięcy rok temu (wzrost o 2 procent). Promy należące do przewoźnika przetransportowały także więcej pojazdów ciężarowych – 111 tysięcy (w ub. r. było to 107 tysięcy, czyli wzrost o 4 procent). Firma przewiozła w tym czasie 1 311 000 ton ładunków (w analogicznym okresie ub. r. było to 1 265 000 ton).

Przewoźnik pochwalił się, że niemal cała dodatkowa przestrzeń ładunkowa na trasie Helsingør-Helsingborg, która została zaoferowana poprzez wprowadzenie zmian w rozkładzie rejsów (w grudniu ub. r. przewoźnik wydłużył godziny kursowania promu Hamlet), została skonsumowana.

„Wiele naszych inicjatyw, które stanowią syntezę precyzji z doświadczeniem w zakresie dostarczania dobrego serwisu, zostało dobrze przyjętych przez naszych klientów. W I kwartale roku ta zwiększona uwaga przyczyniła się do zwiększenia liczby przewiezionych pojazdów osobowych na trasie po raz pierwszy od długiego czasu” - powiedział Johan Röstin z HH-Ferries.

Firma poinformowała, że realizuje szereg projektów i inicjatyw, które mają się przyczynić do dalszego wzrostu zainteresowania ofertą firmy. To nie tylko zwiększenie przepustowości, ale też atrakcyjne pakiety dla kierowców, którzy regularnie korzystają z połączenia Helsingør-Helsingborg (firma wdrożyła program AutoBizz Smart), a także poprawa oferty kulinarnej (uruchomienie lokalu LAT56° Bistrobar na pokładzie promu Hamlet), która została doskonale przyjęta przez pasażerów.

Oferowane przez HH-Ferries połączenie promowe pozostaje jednym z kluczowych ogniw transportowych w komunikacji pomiędzy Danią a Szwecją. Realizowane jest ono pięcioma statkami, a rejsy odbywają się co 15 minut.

etmal_790x120_gif_2020
Źródło:
promyskat.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.