• <
siemens_gamesa_2022

Energop dostarczy rurociągi do belgijskiej rafinerii

14.01.2016 06:44 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Energop dostarczy rurociągi do belgijskiej rafinerii

Partnerzy portalu

Energop dostarczy rurociągi do belgijskiej rafinerii - GospodarkaMorska.pl

Spółka Energop z grupy MARS Shipyards & Offshore podpisała dwa kontrakty na prefabrykację i dostawę około 1380 ton rurociągów petrochemicznych dla projektu „Anwerup-EPC 2 Project Revamp & Offsites”. Rurociągi przeznaczone są dla belgijskiej rafinerii w Antwerpii. Głównym inwestorem tego projektu jest firma Exxon Mobil.

Projekt jednocześnie będzie realizowany przez Energop dla francuskiej firmy Ponticelli Freres SAS oraz belgijskiego oddziału Sices E&C SA.

Kontrakt z Ponticelli Freres SAS obejmuje prefabrykację ok.610 ton rurociągów. Z kolei w ramach zlecenia udzielonego przez Sices E&C SA, Energop dostarczy do Antwerpii ok. 767 ton rurociągów. Oba kontrakty będą realizowane do kwietnia b.r.

Przypomnijmy, że Energop od wielu lat z powodzeniem realizuje projekty na zlecenie francuskiego kontrahenta Ponticelli Freres, dostarczając rurociągi na rynek francuski oraz belgijski. Zawarcie kolejnych kontraktów na realizację tak odpowiedzialnego technologicznie projektu, jeszcze bardziej umocni pozycję spółki na tychże rynkach.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.