• <
gryfia_70lat

Certyfikat Achilles dla MSR Gryfia

21.08.2015 13:09 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Certyfikat Achilles dla MSR Gryfia - GospodarkaMorska.pl

Morska Stocznia Remontowa Gryfia otrzymała kolejny certyfikat, potwierdzający odnowienie kwalifikacji do Systemu kwalifikowania „Achilles”, służącym do prostej i szybkiej identyfikacji i weryfikacji dostawców w sektorze okrętowym i offshore.  

System powstał z myślą o obiektywnej ocenie dostawców produktów i usług, głównie dla przemysłu naftowego w Norwegii i Danii. System pozwala klientom redukować koszty związane z pozyskiwaniem nowych kontrahentów, podwykonawców i dostawców poprzez ich zewnętrzne certyfikowanie oraz rejestrację w systemie Achilles. Największe podmioty działające w branży offshore wykorzystują rejestr Achilles do wstępnej kwalifikacji dostawców. Z rejestru Achilles korzystają m.in. takie firmy jak: Aibel AS, Aker Solutions, ConocoPhillips, Dong Energy, Statoil.

Dla MSR Gryfii uzyskanie certyfikatu jakości Achilles oznacza, że stocznia może ubiegać się o zamówienia od największych firm branży offshore. Posiadane certyfikaty potwierdzają jakość usług świadczonych przez Morską Stocznię Remontową Gryfia. Klienci stoczni, zwłaszcza z branży konstrukcji stalowych offshore, przywiązują ogromną wagę do jakości produktów i usług, bezpieczeństwa pracy oraz przestrzegania przepisów instytucji klasyfikacyjnych. Dlatego, starając się sprostać tym oczekiwaniom, MSR Gryfia uczestniczy w programach, które weryfikują standardy panujące w stoczni.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.