• <

Kino Letnie w Porcie Gdańsk

Strona główna Kino Letnie w Porcie Gdańsk

ew

05.07.2019 Źródło: własne
Kino Letnie w Porcie Gdańsk - GospodarkaMorska.pl

Już wkrótce Port Gdańsk po raz kolejny zmieni się w centrum rozrywki filmowej. W czasie wakacyjnych weekendów w okolicy Nabrzeża Zbożowego będzie można oglądać filmy pod chmurką. Na Kino Letnie zaprasza Zarząd Morskiego Portu Gdańsk.

6 lipca odbędzie się pierwszy pokaz filmowy Kina Letniego w Porcie Gdańsk. To będzie inauguracja kilkutygodniowego maratonu filmowego, podczas którego w wybrane weekendy będzie można zobaczyć zarówno filmy dla dzieci, jak i dla dorosłych.

- Kino w Porcie to idealna alternatywa dla oglądania filmów przed tv.  Cały czas pokazujemy, że Port jest miejscem otwartym dla mieszkańców i tych, którzy postanowili odwiedzić Trójmiasto w wakacje. Port to nie tylko przestrzeń, gdzie realizuje się działania biznesowe. To też miejsce, w którym realizowana jest polityka firmy odpowiedzialnej społecznie. Kino plenerowe w takim miejscu to nietypowa propozycja, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału – mówi Łukasz Greinke, Prezes ZMPG.

Seanse będą podzielone godzinowo: dla najmłodszych przewiduje się czas od 18.30 do 20.00, a dla dorosłych od 21.30 do 23.30. Na miejscu dostępne będą leżaki dla oglądających, ale warto też zabrać ze sobą koce. Jak na prawdziwe seanse kinowe przystało, widzowie otrzymają popcorn i watę cukrową.

- „Zakwakani”, „Chłopaki nie płaczą”, „My Little Pony”, „Boska Florence” z rewelacyjną Meryl Streep czy „Vinci”, to tylko kilka z pozycji dostępnych w czasie naszego Kina Letniego. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Staraliśmy się dobrać repertuar tak, żeby zadowolić najbardziej wymagających kinomaniaków. Tym bardziej zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Kina w weekendowe wieczory - mówi Barbara Kaczmarek, Specjalista ds. CSR i PR w Porcie Gdańsk.

Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy.

Źródło:
własne

Dziękujemy za wysłane grafiki.