• <
konferencj_platforma_lng_2023

TT-Line uruchamia nowe połączenie na Morzu Bałtyckim

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski TT-Line uruchamia nowe połączenie na Morzu Bałtyckim

Partnerzy portalu

TT-Line uruchamia nowe połączenie na Morzu Bałtyckim - GospodarkaMorska.pl

TT-Line dodaje kolejny serwis do swojej siatki połączeń. Promy popularnego niemieckiego operatora będą teraz również wykonywać kursy do Kłajpedy.

Już 9 czerwca przewoźnik doda do swojej oferty nowe połączenie, które będzie realizowane w obrębie Morza Bałtyckiego. Od tego dnia statki TT-Line będą pływać pomiędzy Trelleborgiem a Kłajpedą. Wiadomo już, że będzie to serwis pasażersko-towarowy.

Pierwszy prom na tej trasie wypłynie ze Szwecji w sobotę o 6:30, by o 23:30 zawinąć do portu w Kłajpedzie. W rejs powrotny z Litwy jednostka TT-Line wypłynie w niedzielę o 1:30 w nocy, by powrócić do Trelleborga tego samego dnia o 17:30. Następne rejsy będą realizowane w tym schemacie w kolejne weekendy.

„Z Kłajpedą, która jest nowym kierunkiem w ofercie TT-Line, rozszerzamy naszą siatkę połączeń na wschód, by w ten sposób zaoferować naszym klientom połączenie do krajów bałtyckich. Są one bardzo popularne również jako ośrodki wypoczynkowe” - powiedział Björn Saschenbrecker z TT-Line.

Nowy serwis będzie obsługiwany jednostkami Robin Hood (można ją spotkać również na trasie ze Świnoujścia do Trelleborga) oraz Tom Sawyer. Jak zauważa armator, połączenie to stworzy wiele nowych opcji dla klientów frachtowych, którzy zyskają np. możliwość transportu ładunku na trasach z Rostocku do Kłajpedy czy z Kłajpedy do Travemunde – wszystko w ramach jednej rezerwacji i w ramach siatki połączeń oferowanej przez TT-Line.

Źródło:
promyskat.pl
Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.