• <

MSC Poland koncentruje się na innowacjach, ekspansji i transporcie intermodalnym

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski MSC Poland koncentruje się na innowacjach, ekspansji i transporcie intermodalnym

Partnerzy portalu

Fot. MSC Poland

MSC Poland, jako lider w branży transportowej, konsekwentnie stawia na innowacje, ekspansję oraz dostarczanie klientom rozwiązań i usług niezbędnych do przewożenia towarów na całym świecie.

MSC Mediterranean Shipping Company rozwija rozwija się dynamicznie od zakupu swojego pierwszego statku, MV Patricia, w 1970 roku przez kapitana Gianluigi Aponte, założyciela firmy. Obecnie Grupa MSC oferuje usługi kontenerowe, pasażerskie, terminalowe i logistyczne na globalną skalę.

Od 2023 roku MSC jest największym przewoźnikiem kontenerowym na świecie, posiadającym 830 statków na ponad 300 trasach, przewożących rocznie 24,5 miliona TEU ładunków. Dzięki 675 biurom w 155 krajach firma nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku.

MSC Poland, działająca na polskim rynku od ponad 25 lat, jest synonimem bliskich relacji z klientami oraz elastyczności w reagowaniu na ich potrzeby. Oferta firmy obejmuje zarówno transport morski i lądowy, jak i rozwiązania logistyczne. Dodatkowo, innowacyjne rozwiązania takie jak Extended Protection (EPR) oraz elektroniczne listy przewozowe (eBL) dostarczają klientom narzędzia niezbędne do sprawnego i bezproblemowego przewozu ładunków.

Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie transportu intermodalnego w Polsce, MSC Poland oferuje własne usługi kolejowe łączące główne porty kraju z regionami przemysłowymi. Szeroka sieć połączeń i konkurencyjne czasy tranzytu sprawiają, że oferta firmy jest atrakcyjna dla klientów z różnych branż, od części motoryzacyjnych po meble i żywność.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty MSC Poland oraz możliwości wsparcia w zaspokajaniu potrzeb transportowych, można kontaktować się z zespołem firmy pod adresem: [email protected].

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Intermodal Transportation & Haulage Solutions | MSC.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.