• <

Cyfrowa platforma łańcucha dostaw firmy COSCO Shipping z prestiżową nagrodą

kw

25.09.2023 14:49
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Cyfrowa platforma łańcucha dostaw firmy COSCO Shipping z prestiżową nagrodą

Partnerzy portalu

Fot. COSCO SHIPPING Lines

22 września w Grand Halls w Szanghaju odbyło się Międzynarodowe Forum Żeglugi North Bund 2023 pod hasłem „Otwartość, współpraca i innowacje: współtworzenie nowego krajobrazu globalnej żeglugi i lotnictwa”. Przedstawiciele i eksperci władz branżowych, przedsiębiorstw portowych i żeglugowych, instytutów badawczych i stowarzyszeń branżowych z całego świata zebrali się w Szanghaju, aby omówić bieżący rozwój, wyzwania i przyszłe możliwości branży żeglugowej, mając na celu wspólne promowanie nowego rozwoju żeglugi.

Podczas ceremonii otwarcia rankiem 22 września ogłoszono 11 znaczących osiągnięć w wysokiej jakości rozwoju przemysłu morskiego. Jednym z tych osiągnięć była platforma cyfrowego łańcucha dostaw dla branży motoryzacyjnej dostarczona przez COSCO Shipping.

COSCO Shipping aktywnie pracuje nad połączeniem nowoczesnej branży logistycznej i zaawansowanego przemysłu produkcyjnego, aby sprostać wyzwaniom transportowym stojącym przed branżą motoryzacyjną i stworzyć cyfrową platformę łańcucha dostaw specjalnie dla transportu samochodowego, zawierającą inteligentne, kompleksowe i ekologiczne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw. Platforma ta wykorzystuje technologie cyfrowe, takie jak Internet rzeczy (IoT), duże zbiory danych, sztuczną inteligencję i 5G, aby płynnie łączyć wszystkie aspekty branży spedycyjnej. Dzięki 157 trasom łączącym ponad 60 portów na całym świecie oferuje kompleksową gamę 310 produktów cyfrowego łańcucha dostaw, w tym usługi naczep, magazynowanie, deklarację celną, wysyłkę, rozpakowywanie i testowanie PDI. Jej rozwiązania logistyczne są dostosowane do potrzeb klientów z branży motoryzacyjnej, świadcząc ekskluzywne usługi typu end-to-end.

Ponadto platforma integruje ekologiczną i inteligentną technologię w celu automatycznego obliczania emisji gazów cieplarnianych w transporcie i aktywnie uczestniczy w kompleksowej ocenie EEX I i CII przeprowadzanej przez Międzynarodową Organizację Morską. Gwarantuje to, że usługa jest zgodna ze wszystkimi niezbędnymi przepisami i może zapewnić zrównoważone rozwiązanie transportowe.

okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.