• <
Nauta_top_1100x200

Concordia Damen uruchamia fundusz kapitałowy BesteVaer

ac

16.03.2021 13:50 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Concordia Damen uruchamia fundusz kapitałowy BesteVaer
Concordia Damen uruchamia fundusz kapitałowy BesteVaer - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

Concordia Damen uruchomiła fundusz kapitałowy BesteVaer. Fundusz ten ułatwi zakup nowych i / lub używanych statków śródlądowych, stymulując w ten sposób ruch w sektorze śródlądowego transportu morskiego.

Firma na swojej stronie internetowej umieściła narzędzie biznesplanu, aby zaoferować swoim klientom możliwość obliczenia indywidualnego biznesu dla statku motorowego, które posiada w swojej bazie danych.

Powstały plan ma być pierwszą oceną finansowania statku. Po zebraniu danych na stronie internetowej klient otrzymuje e-mailem dostosowany biznesplan.
W przypadku niepełnego spełnienia wymogów finansowych banków, Business Plan Tool dostarczy informacji o dodatkowych opcjach finansowania, które może zapewnić Fundusz Kapitałowy BesteVaer.

- Dzięki temu posunięciu dodaliśmy wartość do naszych rozwiązań, zapewniając naszym klientom pomocne narzędzie finansowania. Ułatwi to zakup nowych i używanych statków żeglugi śródlądowej z naszego portfolio magazynowego i pomoże stymulować branżę żeglugi śródlądowej – mówi Dyrektor Concordia Damen Chris Kornet


Concordia Damen
Podstawową działalnością Concordia Damen jest projektowanie i budowa statków żeglugi śródlądowej o innowacyjnym i ekonomicznym profilu. Praktyczne zarządzanie pozwala z powodzeniem budować statki na całym świecie. Oprócz przemysłu stoczniowego jest renomowanym maklerem okrętowym i zarządza flotą statków żeglugi śródlądowej. Od momentu powstania firmy Concordia Damen dostarczyła armatorom w Holandii i na całym świecie ponad 140 statków o bardzo różnych specyfikacjach. Wysoka jakość, innowacyjność i efektywny przemysł stoczniowy to znak firmowy Concordia Damen.

Damen Shipyards Group
Damen Shipyards Group działa od ponad dziewięćdziesięciu lat i oferuje rozwiązania morskie na całym świecie, poprzez projektowanie, budowę i naprawę statków oraz usługi powiązane. Damen obsługuje 36 stoczni w 18 krajach i oferuje bezpośrednie zatrudnienie ponad 13 000 osób.
Wartości Damen to wspólnota, rzemiosło, przedsiębiorczość i zarządzanie. Firma chce być najbardziej zrównoważoną stocznią na świecie dzięki cyfryzacji i standaryzacji swoich produktów. Główną działalnością Damen jest projektowanie i seryjna budowa innowacyjnych statków poprzez integrację różnych komponentów i podsystemów w wysokiej jakości platformy. Działania te są wspierane przez światową sieć sprzedaży i serwisu.
Damen zajmuje się również naprawą i przebudową istniejących statków oraz sprzedażą i produkcją komponentów dla przemysłu morskiego.


Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 37500,00 $ tona 2,53% 24 wrz
 Cynk 3109,00 $ tona 2,17% 24 wrz
 Aluminium 2905,00 $ tona -1,06% 24 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.