• <

Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach

ew

14.10.2020 11:23
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach

Partnerzy portalu

Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach - GospodarkaMorska.pl

Porty morskie pełnią niezwykle istotną rolę w łańcuchu operacji logistycznych na całym świecie. Dostępne przestrzenie pozwalają składować duże ilości wszelkich towarów, w tym także materiałów powszechnie uznanych za niebezpieczne. Wydarzenia z sierpnia 2020r. w Bejrucie pokazują, że brak zachowania należytych procedur oraz zabezpieczeń, może doprowadzić do katastrofy.

W wyniku eksplozji zniszczony został port i wiele budynków w mieście. Co najmniej 250 tys. ludzi w wyniku eksplozji straciło swoje domy.

PRS kierując się interesem publicznym pomaga zapewnić bezpieczeństwo - realizujemy tę misję także poprzez edukację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szeroko pojętej branży morskiej, organizujemy seminarium poświęcone bezpiecznemu transportowi i składowaniu materiałów niebezpiecznych w portach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem, w szczególności firmy spedycyjne i portowe, armatorów, stocznie, najemców powierzchni portowych i firmy świadczące usługi na terenach portowych, zachęcamy do rejestracji, poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wydarzenie odbędzie się 30 października 2020 roku i będzie realizowane w formule online.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej informacji i zapisy: [email protected]

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.