• <
konferencj_platforma_lng_2023

TransLogistica Poland. Dwie hale, operatorzy logistyczni, nowości flotowe i "ostatnia mila"

gm

14.07.2022 13:25
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski TransLogistica Poland. Dwie hale, operatorzy logistyczni, nowości flotowe i "ostatnia mila"

Partnerzy portalu

TransLogistica Poland. Dwie hale, operatorzy logistyczni, nowości flotowe i "ostatnia mila" - GospodarkaMorska.pl
Fot. organizatora

Już po raz dziewiąty, od 7 do 9 listopada, odbędą się Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland 2022 w Warszawie. To pozycja obowiązkowa dla nadawców i właścicieli ładunków (przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów), którzy znajdą tam najwyższej jakości usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich towarów. Targi TransLogistica są wydarzeniem biznesowym dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL.

 Ubiegłoroczna edycja targów, pomimo niesprzyjających okoliczności związanych z pandemią, charakteryzowała się bardzo wysokim poziomem umiędzynarodowienia. Aż 33% wystawców reprezentowało firmy zarejestrowane za granicą. Dzięki dużej frekwencji i ogólnemu sukcesowi poprzedniej edycji obecnie obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania targami ze strony przedsiębiorstw. Wstępne dane pozwalają szacować, że tegoroczna edycja, gromadząc w jednym miejscu nawet do 300 wystawców, może okazać się rekordową również pod względem liczby uczestników  mówi Paweł Konowałek, dyrektor TransLogistica Poland.

Dwie hale targowe, więcej możliwości i nowości

Po pandemicznym spowolnieniu organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja odbędzie się ponownie w dwóch halach wystawienniczych, co stwarza więcej możliwości dla większej liczby wystawców i odwiedzających. Nowością mają być m.in. poszerzenie tematyki targów o zagadnienia związane z tzw. logistyką "ostatniej mili", elektromobilnością w branży TSL oraz ekspozycją nowości flotowych, ciągników siodłowych i naczep. Entuzjazmu związanego z tegoroczną edycją nie kryje przedstawiciel targów:

 Zainteresowanie targami jest aktualnie bardzo duże. Właściwie nie ma tygodnia, żeby do grona wystawców nie dołączało od kilku do nawet kilkunastu polskich i zagranicznych firm. Aby zapewnić sobie dogodną lokalizację na planie hali i w pełni wykorzystać potencjał biznesowy jaki niesie za sobą udział w targach, zachęcamy do rezerwacji stoiska jeszcze przed rozpoczęciem sezonu urlopowego  dodaje Paweł Konowałek.

Nie zabraknie także stałych elementów imprezy takich jak Targi Pracy TSL TransLogistica Jobs, czy siódma już edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL. Całość uzupełnić ma bogaty program konferencji i paneli dyskusyjnych, poświęconych licznym zagadnieniom i problemom, z którymi zmaga się branża.

Swój udział w targach potwierdziły już m.in. tacy operatorzy logistyczni jak Raben, Asstra, Geis, Pekaes, Eurogate, Bring, Hupac Intermodal, Fercam czy DLS, przedstawiciele sektora morskiego, m.in. Stena Line, P&O Ferries, Tallink, Finnlines, porty Gdynia, Gdańsk, Hanko oraz liczni producenci i dystrybutorzy taboru transportowego, telematyki, kart paliwowych i systemów opłat drogowych.   

7-9 listopada 2022, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL.

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl.

Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.