• <
Famor_1100x200_2022

SAL wprowadza do floty trzy jednostki z innowacyjnymi dźwigami

mb

18.12.2019 09:11 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki SAL wprowadza do floty trzy jednostki z innowacyjnymi dźwigami

Partnerzy portalu

SAL wprowadza do floty trzy jednostki z innowacyjnymi dźwigami - GospodarkaMorska.pl

Na początku 2020 roku SAL Heavy Lift z siedzibą w Hamburgu wzmocni swoją flotę o trzy jednostki o udźwigu 800 ton.

Jednostki typu 171 - MV Hanna, MV Klara i MV Lisa, które wejdą do floty armatora będą obsługiwać klientów szybkobieżnych na rynkach światowych za pośrednictwem SALs Semi-Liner Service.

3 nowe semi-linery pomieszczą dwa żurawie o udźwigu 400 ton i dodatkowy żuraw o udźwigu 120 ton. Mimo docelowego przeznaczenia na szlaki handlowe między Europa, a Dalekim Wschodem MV świetnie sprawdzą się w regionach arktycznych. Typ 171 posiada, klasę lodową E3 - odpowiednik fińskiej i szwedzkiej klasy A1 - które są jednymi z najwyższych w branży.

„MV Hanna, Klara i Lisa mają również bardzo wysokie cokoły dźwigu, które zapewniają znacznie większą wysokość podnoszenia, najwyżwyszą w naszej flocie. W połączeniu z mocnymi hydraulicznymi pokrywami luków i dużymi ładunkami w kształcie skrzynek z wieloma konfiguracjami pomostów, daje nam to szereg opcji, w transporcie drobnicy na pokład. ”

SAL wzmacnia swoją flotę, widząć również zapotrzebowanie na projekty dotyczące odnawialnych źródeł energii, wydobycia ropy naftowej i przesyłu gazu.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.