• <
Famor_1100x200_2022

PSSE angażuje przedsiębiorców do walki z koronawirusem

ew

19.03.2020 08:32 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki PSSE angażuje przedsiębiorców do walki z koronawirusem

Partnerzy portalu

PSSE angażuje przedsiębiorców do walki z koronawirusem - GospodarkaMorska.pl

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zachęca firmy, które chcą wesprzeć walkę z koronawirusem, do współpracy. Za pośrednictwem prostego formlarza, można zgłosić chęć przekazania konkretnych zasobów. Zgromadzone dane zostaną przekazane do Ministerstwa Aktywów Państwowych, KPRM i służb koordynujących dalsze działania.

Jak mówi Paweł Lulewicz, wiceprezes PSSE: "W związku z zagrożeniem koronawirusem, również nasza Strefa przyłączyła się do działań wspierających walkę z tym powszechnym zagrożeniem. Wielu z Was zgłasza chęć pomocy dlatego postanowiliśmy nieco usystematyzować naszą komunikację. Udostępniamy proste narzędzie, do którego możecie wpisywać Wasze zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środków dezynfekujących, produktów BHP, sprzętu medycznego, udostępnienie powierzchni magazynowej, które jesteście w stanie przeznaczyć na walkę z pandemią. Zebrane dane przekażemy do odpowiednich służb, które w razie potrzeby będą kontaktować się z Wami w celu omówienia warunków współpracy. Dziękuję za wszelkie informacje i gotowość do współpracy".

Do akcji „Razem w walce z koronawirusem” Pomorska Specjalna Sterfa Ekonomiczna zachęca wszystkich zainteresowanych przedsiebiorców.

Link do formularza: TUTAJ

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.