• <
Famor_1100x200_2022

Holenderska misja gospodarcza dotycząca morskiej energii wiatrowej w Polsce i na Litwie

ew

02.03.2020 11:48 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Holenderska misja gospodarcza dotycząca morskiej energii wiatrowej w Polsce i na Litwie

Partnerzy portalu

Holenderska misja gospodarcza dotycząca morskiej energii wiatrowej w Polsce i na Litwie - GospodarkaMorska.pl

Holenderska Agencja Przedsiębiorczości (RVO.nl) organizuje misję gospodarczą dotyczącą morskiej energii wiatrowej w Polsce i na Litwie. Misja  odbędzie się w Szczecinie oraz w Wilnie w dniach 20–24 kwietnia.

Jak poinformowała agencja RVO.nl, podczas wydarzenia przedstawione zostaną możliwości dla morskiej energetyki wiatrowej na Morzu Bałtyckim, a także potencjał rynkowy w regionie.

Pięciodniowy program jest przygotowywany we współpracy z holenderskimi ambasadami w Warszawie i Wilnie, siecią regionalną w krajach bałtyckich, Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej (PSEW / PSEW) i Litewskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej (LWPA).

Program obejmie wizyty w firmach branżowych, udział w Pomeranian Offshore Wind Conference, seminaria i dyskusje przy okrągłych stołach.

RVO.nl podkreśla, że w dziedzinie morskiej energetyki wiatrowej w Polsce i na Litwie niezbędna jest współpraca z zagranicznymi, bardziej doświadczonymi podmiotami, takimi jak Holandia.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.