• <
port_szczecin_1100x200_2021_top_porty

C.Hartwig Gdynia przewiezie zboże użytkowników giełdy rolnej Commoditrader

ew

24.06.2020 10:22 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski C.Hartwig Gdynia przewiezie zboże użytkowników giełdy rolnej Commoditrader
C.Hartwig Gdynia przewiezie zboże użytkowników giełdy rolnej Commoditrader - GospodarkaMorska.pl

Commoditrader, dostępna w Polsce od czerwca duńska cyfrowa giełda handlu zbożem, nawiązała współpracę z firmą spedycyjną C.Hartwig Gdynia S.A. Platforma Commoditrader, czyli “allegro dla zboża”, skupia ponad 2000 producentów rolnych z całej Europy oferując im między innymi dostęp do usług transportowych jako dodatek do handlu produktami rolnymi online.  

Jedną z kluczowych funkcjonalności platformy jest możliwość zakupu bądź sprzedaży towaru łącznie z transportem – Commoditrader umożliwia kontakt z niezależnym dostawcą logistycznym. W przypadku polskiej wersji platformy jest to firma C.Hartwig Gdynia S.A.

Naszym założeniem było stworzenie rynku dostępnego dla wszystkich, dlatego użytkownicy mogą porównywać ceny produktów łącznie z ich transportem – komentuje Ida Boesen, współzałożycielka Commoditrader. - Często to właśnie od ceny transportu zależy czy transakcja się powiedzie. Commoditrader pokazuje cenę końcową, co to jest znacznym ułatwieniem dla użytkowników. Dzięki temu nie muszą wykonywać kilku telefonów czy pisać kilkunastu maili przy każdej transakcji – mogą sprawdzić cenę wszystkich ofert w tym samym czasie w jednym miejscu. Jest to nowość na rynku oraz ogromna przewaga pod względem przejrzystości oraz dostępu. Takie działania wymagają wiarygodnej firmy transportowej, która na czas pojawi się u naszych klientów. Uważamy C.Hartwig Gdynia za godnego zaufania partnera i nie możemy się doczekać, aby wspólnie wspierać polskich rolników.

C.Hartiwg Gdynia, partner logistyczny Commoditrader w Polsce, to jeden z największych spedytorów na polskim rynku. Spedycja towarów masowych, w tym towarów suchych, między innymi zbóż, to jedna z pierwszych usług, jakie swoim klientom oferowała firma C.Hartwig Gdynia. Dzięki współpracy z firmą z Gdyni, użytkownicy platformy Commoditrader mają szansę dotrzeć do większej ilości odbiorców - także zagranicą. Spedytor przewiezie ich towary nie tylko po Polsce, ale także po całej Europie i świecie. Producenci rolni, handlujący za pomocą Commoditrader, mogą korzystać także z własnego transportu.

Mamy doświadczenie i wiedzę, które oferujemy na polskim rynku agro - mówi Marek Kearney, Dyrektor ds. Projektów Logistycznych C.Hartwig Gdynia. - Jako jedna z wiodących firm spedycyjnych w Polsce, chcemy wspierać naszych klientów w możliwie najlepszy sposób. Współpraca z Commoditrader jest spotkaniem wyspecjalizowanych podmiotów branży. Myślę, że jako firma stosująca innowacje podejście do realizowanych projektów, znajdziemy wspólny język z duńskim partnerem Jeśli chodzi o logistykę, to jesteśmy gotowi, aby wspierać zarówno handel krajowy, jak i zagraniczny.

Commoditrader to nowoczesna platforma do cyfrowego handlu produktami rolnymi, za pomocą której użytkownicy mogą tworzyć oferty kupna lub sprzedaż oraz licytować dostępne oferty. Podstawowa, darmowa wersja platformy to także wachlarz innych funkcji: zarządzanie transportem towarów, rekomendacje, możliwość ubezpieczenia transakcji, samoobsługowe centrum wsparcia. Wersja płatna to dodatkowo dostęp do informacji cenowych i rynkowych, dostęp do pełnej bazy użytkowników, ceny kontraktów futures, indywidualne wdrożenie do programu. Opcja PRO umożliwia badanie jakości zboża dwa razy do roku.  

W pierwszym roku działalności Commoditrader, duńscy producenci rolni uzyskali ceny o 6-12% lepsze, niż poprzez tradycyjną formę handlu. Użytkownicy za pomocą kilku kliknięć mogą sprawdzić ceny nie tylko w Polsce, ale również w Danii i Rumunii

O C.Hartwig Gdynia

C.Hartwig Gdynia to wiodący polski spedytor działający na rynku krajowym i międzynarodowym, posiadający 11 oddziałów w Polsce i 3 oddziały zagraniczne (Hamburg, Nowy Jork, Felixstowe). Swoim klientom i kontrahentom oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, lotniczej, multimodalnej, transportu drogowego oraz linii drobnicowych.

Bollore Logistics
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021
port_gdynia_port_zewnętrzny_390x100_jpg_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 36141,00 $ tona 0,49% 2 sie
 Cynk 3043,00 $ tona 0,13% 2 sie
 Aluminium 2635,00 $ tona 0,42% 2 sie
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.