• <

Rozwiń swój biznes z Portem Gdańsk

20.03.2015 08:13 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Rozwiń swój biznes z Portem Gdańsk - GospodarkaMorska.pl

W dniach 20-22 kwietnia 2015 roku w Katowicach podczas odbywającego się VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA oraz przedstawiciele terminali przeładunkowych największego polskiego portu morskiego, postanowili w sercu południowej Polski stworzyć nową wspólną koncepcję tzw. Miasteczka Portowego.

Przez wszystkie 3 dni kongresu przedsiębiorcy zainteresowani ofertą portu i terminali, możliwościami inwestycyjnymi i rozwojowymi, nawiązaniem współpracy, poznaniem nowych rozwiązań logistycznych oraz walorów realizacji usług transportowych via Port Gdańsk, będą mieli okazję do podjęcia bezpośrednich rozmów z przedstawicielami terminali oraz zarządu portu na stoisku, które nazwaliśmy Miasteczkiem Portowym.

Jak pokazuje rynek, Port Gdańsk coraz częściej wzbudza swoją ofertą zainteresowanie wśród przedsiębiorców z obszaru Europy Środkowo-Wschodniej. W świetle tego, wspólnie Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA oraz przedstawiciele największych i najprężniej rozwijających się w Gdańsku terminali przeładunkowych, postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Z myślą o nim, pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, na którym w dniach 20-22 kwietnia 2015 roku, w miłej atmosferze Portowego Miasteczka postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy nasz wspólny potencjał, co być może okaże się ciekawym początkiem naszej przyszłej współpracy.

Na spotkanie w murach Miasteczka Portowego zapraszają:

głębokowodny terminal kontenerowy DCT
terminal kontenerowy GTK
terminal ładunków masowych suchych Port Północny
terminal ładunków masowych GBT
terminal przeładunkowo-składowy produktów pochodzenia rolno-spożywczego Cargofruit
oraz Zarząd Morskiego Portu Gdańsk.

okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.