• <
smartre_2023

Międzynarodowa konferencja TalkNET o multimodalnym, ekologicznym transporcie towarowym

14.07.2020 16:32 Źródło: Port Szczecin-Świnoujście
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Międzynarodowa konferencja TalkNET o multimodalnym, ekologicznym transporcie towarowym

Partnerzy portalu

Międzynarodowa konferencja TalkNET o multimodalnym, ekologicznym transporcie towarowym - GospodarkaMorska.pl
fot. talknet-final-conference.it

Połączenia ostatniej mili, optymalizacja terminali multimodalnych, poprawa lub aktywacja usług multimodalnych oraz rozwiązania w zakresie innowacji ekologicznych, takich jak paliwa alternatywne, działania na rzecz efektywności energetycznej to sposoby na stworzenie bardziej zrównoważonego transportu.

Jaka jest przyszłość zrównoważonego globalnego łańcucha dostaw w Europie? W jaki sposób możemy skorzystać z Europejskiego Zielonego Ładu w perspektywie?

Wybitni prelegenci będą szukać odpowiedzi na te pytania podczas międzynarodowej konferencji końcowej online, która odbędzie się w czwartek 16 lipca 2020 r. w ramach projektu TalkNET.

Dzięki wkładowi programu Interreg CENTRAL EUROPE, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA oraz 14 innych znaczących partnerów europejskich, obejmujących osiem różnych krajów, współpracowało w celu promowania lepszej koordynacji pomiędzy zainteresowanymi stronami transportu towarowego w obszarze Europy Środkowej, aby uczynić węzły logistyczne (porty i wioski towarowe) bardziej efektywnymi i przyjaznymi dla środowiska, wspierając wdrażanie nowych usług i inwestycje w ekoinnowacje.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia pod adresem: talknet-final-conference.it

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.