• <
KONGSBERG_2023

Zremb-Chojnice z nowym produktem dla baz wojskowych. Niemcy złożyli zamówienie

gm

05.12.2023 20:14
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Zremb-Chojnice z nowym produktem dla baz wojskowych. Niemcy złożyli zamówienie

Partnerzy portalu

Specjalizująca się w produkcji kontenerów spółka Zremb-Chojnice otrzymała zamówienie na wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla bazy wojskowej. To nowy typ produktu, który może na stałe wejść do portfolio firmy.

O nowym zamówieniu poinformowano w giełdowym raporcie bieżącym 51/2023. Dzisiaj, 5 grudnia, Zakład Budowy Maszyn Zremb-Chojnice otrzymał zamówienie na zaprojektowanie i wykonanie elementów służących jako ochrona balistyczna dla bazy wojskowej. Zamawiającym jest podmiot działający na rynku niemieckim. Wartość zamówienia wynosi ponad 1 mln zł.

W informacji czytamy, że zamówienie dotyczy nowego typu produktu, który spółka może oferować w przyszłości. Zremb widzi też w nim duży potencjał, jako że projektowane elementy ochrony balistycznej mogą być w elastyczny sposób wykorzystane do zabezpieczania już funkcjonujących baz wojskowych na całym świecie, wykorzystywanych przez armie krajów należących do NATO.

Zremb-Chojnice ma dostarczyć zamówione elementy do 15 marca 2024 roku.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.