• <

Wynik wyszukiwania - "prace" - Wiadomości

Przygotowania do bazy offshore. Jak wygląda budowa?

Znaczenie morskich elektrowni wiatrowych dla systemu energetycznego Polski na stałe zagościło w świadomości opinii publicznej Polaków. Coraz więcej osób wie bądź choć kojarzy czym jest przemysł offshore, hydrotechnika morska i jak jest skomplikowana. Do posadowienia i eksploatacji farm wiatrowych na morzu potrzeba specjalistycznych statków, instalacji oraz osób je obsługujących. By tego dokonać niezbędne są do tego celu stosowne bazy w portach.
22.04.2024

Zmodernizowana infrastruktura wodna na Odrze granicznej

Wody Polskie zakończyły prace realizowane na Odrze granicznej w ramach Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły. Infrastruktura hydrotechniczna uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie trwają prace porządkowe oraz gwarancyjne. Zgodnie z planem w przyszłym roku ruszy monitoring poinwestycyjny przedsięwzięcia. We współpracy z Niemcami, infrastruktura będzie utrzymywana dla spełniania celów przeciwpowodziowych.
05.04.2024

Wodór zasila prace ziemne w porcie w Goteborgu

Prace ziemne na budowie terminala Arendal 2 w porcie w Goteborgu prowadzone są w dużej mierze bezemisyjnie, dzięki energii wytwarzanej z wodoru.
02.04.2024

Jak wygląda Sokół od środka? Muzeum Marynarki Wojennej pokazuje prace przy wyjątkowym eksponacie

Choć były okręt podwodny typu Kobben znajduje się już w niecce ekspozycyjnej obok gdyńskiego muzeum, wciąż trwają prace związane z przygotowaniem go do roli wyjątkowej atrakcji turystycznej. Specjaliści zajmują się m.in. pracami wewnątrz jednostki, aby już w tym roku mogła przyjąć na swój pokład pierwszych turystów.
04.02.2024

Terminal Baltic Hub rośnie w oczach. Trwa rozbudowa w ramach trzeciego etapu

Od listopada ubiegłego roku są prowadzone intensywne prace wokół nowego, głębokowodnego nabrzeża T3, mającego zwiększyć możliwości przeładunkowe największego terminalu kontenerowego na Morzu Bałtyckim, który znajduje się w Gdańsku.
23.10.2023

Na przełomie roku powinno udać się wyłonić partnera do budowy portu zewnętrznego w Gdyni

Na przełomie roku powinno udać się wyłonić partnera do budowy portu zewnętrznego w Gdyni, zaś przyszły rok to perspektywa zawierania umowy oraz rozpoczynania prac - powiedział podczas konferencji w Gdyni ws. budowy portu zewnętrznego wiceminister w resorcie funduszy i polityki regionalnej Marcin Horała.
05.10.2023

Koniec projektu „Ochrona brzegów morskich w rejonie Półwyspu Helskiego”

Urząd Morski finiszuje projekt „Ochrona brzegów morskich w rejonie Półwyspu Helskiego" został pomyślnie zakończony.
26.05.2023

Trwa poszerzanie plaży w Brzeźnie; zniknie hałda piasku po wcześniejszych pracach

Trwa poszerzanie plaży w Gdańsku Brzeźnie. Prace obejmują prawie półtorakilometrowy odcinek od Nowego Portu w kierunku molo. Zostanie wykorzystany zostanie do tego piasek z hałdy, która jesienią ubiegłego roku została usypana na plaży na wysokości Parku Brzeźnieńskiego.
18.05.2023

Urząd Morski w Gdyni zakończył projekty ochrony brzegu w rejonie Półwyspu Helskiego

Trwający od kilku lat projekt mający na celu wzmocnienie ochrony brzegów w rejonie Półwyspu Helskiego został ukończony – podał Urząd Morski w Gdyni.
09.02.2023

Shell zatrudnia PXGEO do prac sejsmicznych

Dostawca morskich usług geofizycznych PXGEO zawarł umowę z brytyjskim gigantem energetycznym Shell na świadczenie usług akwizycji sejsmicznej.
07.02.2023

Radny PiS domaga się wyjaśnień w sprawie rewitalizacji Opływu Motławy

Gdański radny Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Majewski domaga się wyjaśnień w sprawie trwającej rewitalizacji Opływu Motławy w Gdańsku. Twierdzi, że obecnie rewitalizacja polega na wycince drzew i niszczeniu roślinności. Miasto odpiera zarzuty przekonując, że posiada wszystkie wymagane prawem decyzje oraz dokumenty pozwalające na realizację inwestycji.
01.02.2023

Rozpoczyna się zasilanie brzegu morskiego piaskiem z prac na torze wodnym do Portu Gdynia

W ramach prac, prowadzonych przez Urząd Morski w Gdyni na torze wodnym do Portu Gdynia, rozpoczyna się odbudowa plaż w rejonie Gdyni i Gminy Kosakowo. W pierwszej kolejności wzmocnione zostaną odcinki brzegu w Babich Dołach i Mechelinkach, a następnie w Rewie. Zakończenie robót refulacyjnych na plażach najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców i turystów oraz na odcinkach, gdzie plaży aktualnie nie ma, planowane jest jeszcze przed wakacjami. Ich harmonogram w dużej mierze zależny jest również od warunków pogodowych.
20.01.2023

Modernizacja stoczni Gryfia. Ruszają prace budowlane

W przyszłym tygodniu ruszyć mają prace budowlane w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia. Szczeciński zakład zyska po ich zakończeniu nowy dok przy nabrzeżu Gdyńskim.
03.01.2023

Ostatnie prace i porządki na budowie Kanału Żeglugowego na Mierzei Wiślanej

Do otwarcia dla jednostek pływających nowego kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną pozostały ostatnie dni. Choć ruch statków byłby już możliwy to konieczna jest jeszcze realizacja ostatnich prac wykończeniowych w rejonie portu osłonowego i porządkowych na terenie całej inwestycji. Wciąż trwają szkolenia z obsługi nadrzędnego systemu sterowania.
08.09.2022

Postęp prac w Portach Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście kontynuuje prace nad prowadzonymi inwestycjami, których łączna wartość przekracza dwa miliardy złotych.
01.08.2022

Przekop Mierzei Wiślanej. Trwają roboty i testy drugiego mostu obrotowego

Roboty czerpalne i narzut z kamienia w portach osłonowych na Zatoce Gdańskiej oraz montaż wyposażenia hydrotechnicznego w śluzie. Poza tym próby ruchowe drugiego już mostu obrotowego i dalsze wykonywanie sztucznej wyspy na Zalewie. Tak w skrócie przebiegały prace na budowie Przekopu Mierzei Wiślanej w ostatnim czasie. Nowy kanał żeglugowy ma być gotowy jeszcze w tym roku.
21.03.2022

Tunel pod Świną. Budują elementy pod jezdnię i sufit [ZDJĘCIA]

Galeria ewakuacyjna, sufit z kanałem wentylacyjnym i wreszcie płyta z jezdnią, po której będą jeździć samochody - wszystko to powstanie w tunelu pod Świną dzięki zamontowanym tam prefabrykatom. W zakładzie prefabrykacji wykonano już ponad połowę z nich. A to nie jedyne wieści z budowy.
07.12.2021

Przekop Mierzei Wiślanej. Trwają testy drugiego mostu i budowa wyspy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zakończono część prac w portach osłonowych na Zatoce Gdańskiej. Trwają testy i regulacja mechanizmów drugiego mostu obrotowego. Bliskie ukończenia jest też pogrążanie ścianek szczelnych sztucznej wyspy. Co jeszcze dzieje się na budowie Przekopu Mierzej Wiślanej?
22.10.2021

Świnoujście – trwają prace modernizacyjne na terminalu promowym

Przystosowanie terminalu promowego do obsługi transportu intermodalnego, czyli korzystającego z różnych środków transportu – takie jest zadanie prac modernizacyjnych na terminalu promowym w Świnoujściu.
20.10.2021

Baltic Diving Solutions Sp. z o.o.

Inspekcyjne prace podwodne w oparciu o certyfikaty CSWIP. Odbiory i konsultacje prac podwodnych. Nadzór projektory w pracach podwodnych. Ekipa nurkowa posiada certyfikaty polskie Ministerstwa Infrastruktury oraz certyfikaty międzynarodowe IMCA. Na wyposażeniu firmy znajduje się innowacyjny mobilny system nurkowy MDS-1 pozwalający prowadzić prace podwodne w każdym miejscu Europy (zgodność z wymogami HSE i IMCA). Firma posiada certyfikaty ISO 9001 oraz PN-EN 18001 w wykonywaniu prac podwodnych,nadzorze projektowym i doradztwie,spawanie podwodne,prace podwodne na śródlądziu,prace podwodne dla sektora offshore,podwodne napinanie trzonów śrub,powierzchniowe napinanie trzonów śrub,podwodne badania nieniszczące NDT,powierzchniowe badania nieniszczące NDT,prace hydrotechniczne,betonowanie podwodne,cięcie ultratermiczne,prace w oczyszczalni ścieków,montaż rurociągów podwodnych,Inspekcyjne prace podwodne w oparciu o certyfikaty CSWIP,Odbiory i konsultacje prac podwo

ALKOR Sp. z o.o.

Remonty i przebudowa statków.
remonty i przebudowa statków,przedłużanie statków,prace kadłubowe,remonty kadłubów,malowanie kadłuba

ENAMOR Sp. z o. o.

ENAMOR jest polskim producentem i dostawcą nowoczesnych układów elektroniki, nawigacji i automatyki okrętowej oraz usług serwisowych i projektowych.
elektronika,symulator,symulatory,nawigacja,automatyka morska,automatyka lotnicza,serwis,R&D,prace badawczo- rozwojowe,systemy elektroniki,systemy nawigacji,automatyka okrętowa,systemy satelitarne,radiokomunikacja,łączność wewnętrzna,systemy napędu,termokalibrator,VSAT,FBB,radar,ECDIS,WECDIS,GPS,DGPS,RTK,Echosonda,Log,Żyrokompas,AIS,WAIS,LRIT,SSAS,BNWAS,GMDSS,Inmarsat,VHF,MF,HF,Wartsila,Marlink,Jotron AS,Primar,Interschalt Maritime Systems,R2Sonic,Klein Mind,Sonardyne,Gavia,Flir,SevenCs,Raython Anschuetz,Furuno,Trimble,Sealite,Eaton,KODEN,Caris,Hatteland,Lambrecht,Gill,Intelian,Cobham,Sailor,KVH,NABTESCO MARINE,Navis Engineering,Netwave Systems B.V.,Danelec,Skipper Electronics AS,Ben Marine,WinGD,Cryptomind,THALES,ELAC,Raytheon Company

Rombex Sp. z o.o.

ODLEWNIA METALI NIEŻELAZNYCH
tuleje odśrodkowe,brązy,mosiądze,stopy aluminium i cynku,anody cynkowe,odlewy precyzyjne,wylewanie panewek łożyskowych,spawalnictwo metali nieżelaznych,odlewy w masach formierskich,analizy składu chemicznego,balasty,kile ołowiane,rzeźby z brązu,odlewy kokilowe,stop łożyskowy,pomniki z brązu,prace ślusarsko-spawalnicze,badania spektrometrem NITON XLt,odlewy ze stopu miedzi,produkcja tuneli metodą odśrodkową,pomniki,odlewanie pomników,tablice pamiątkowe,dzwony,odlewy z mosiądzu,odlewy z brązu,odlewy z cunku,tuleje z brązu,odlewy artystyczne,analizy składu chemicznego spektrometrem rentgenowskim,prace ślusarskie,prace spawalnicze,wylewanie panewek łożysk ślizgowych stopem łożyskowym,odlewnia metali nieżelaznych,panewki regeneracja,odlewy kształtowe,spawalnictwo metali nieżelaznych metodą TIG,dzwony okrętowe

ELECTRICAL MARINE SOLUTIONS SP. Z O.O.

elektryk,elektryka morska,remonty statków,przemysł okrętowy,instalacje elektryczne,kabel elektryczny,przewód elektryczny,budowa statków,przeglądy statków,elektryka okrętowa,przemysł morski,offshore,jacht,statek,oświetlenie okrętowe,lampa,prace elektryczne,rozdzielnica,system alarmowy,testy rezystancji,izolacja

Navy-San Sp. z o.o.

MORSKIE SYSTEMY SANITARNE l CHŁODNICZE l WENTYLACYJNE
blachowanie,cięcie,palenie otworów,fundamenty)MORSKIE SYSTEMY SANITARNESystemy produkcji wody słodkiej (odsalanie – odwrócone osmozy)Systemy uzdatniania wody (mineralizowanie,zestawy hydroforowe,pompy,pompy próżniowe,pompy tłokowe)Systemy oczyszczania ścieków – automatyczny blok oczyszczania ścieków – „Rekin”Systemy odpowietrzeń zbiorników (filtry,filtry,navy san,lekkie konstrukcje stalowe,uchwyty,montaż elementów konstrukcyjnych,ślusarka okrętowa,konstrukcje stalowe,prace ślusarskie,spawanie,montaż wyposażenia pokładowego,remonty wyposażenie pokładowego,remont wyposażenia pokładowego,prace tokarskie,toczenie kołnierzy,toczenie tulei,toczenie dowolnych elementów tokarskich,prace kadłubowe,morskie systemy HVAC,systemy ściekowe,systemy grawitacyjne,systemy podciśnieniowe,morskie systemy wentylacyjne,morskie systemy grzewcze,systemy aquatherm,rurociągi wentylacyjne,morskie systemy sanitarne,systemy produkcji wody słodkiej,odsalanie,odwrócona osmoza

MEWO S.A.

-
offshore,badania,prace badawcze i rozwojowe,badaniach dna morskiego,wynajem specjalistycznych usług i sprzętu pomiarowego,badania morskie ,inżynieria środowiska ,inżynieria podwodna

UT MARINE

ULTRASONIC TESTING
ultradzwiękowe pomiary grubości,nadzór nad remontami kadłuba,przeglądy kadłuba,inspekcje poremontowe,obliczenia wytrzymałościowe,doradztwo techniczne,badania nieniszczące,prace trasersko-pomiarowe,badania magnetyczno-proszkowe,badania penetracyjne,badania wizualne,badania wiroprądowe,NDT,VT,MT,PT,UT,ET,pomiary twardości,przeglądy platform wiertniczych,HT

Partner Stocznia Sp. z o.o.

budowa statków,budowa kadłubów,budowa kadłubów okrętowych,budowa bloków kadłubów,pontony morskie,antykorozja,prace monterskie,prace spawalnicze,stocznia partner,partner stocznia,nabrzeże portowe,produkcja kadłubów wielozadaniowych,frachtowce,tankowce,okręty specjalistyczne,pogłębiarki,cementowce,produkcja kadłubów śródlądowych barek pchanych,konstrukcje pontonów morskich,prace montersko-spawalnicze,usługi wyposażeniowe na ciężkich holownikach,budowa rusztowań,usługi wyposażeniowe na kotwicach

Naviretech Sp. z o.o.

Naviretech,naprawy i renowacje stoczniowe,budowy i remonty dla przemysłu stoczniowego,remonty statków,konstrukcje offshore,spawanie systemem T.I.G,spawanie systemem M.I.G,montaż elementów kadłuba,budowa elementów metalowych,budowa elementów zbrojenia,zbrojenie kadłuba,naprawy i renowacje przemysłowe,metalizacja,prace konserwatorsko- malarskie,patrolowce,budowa patrolowców,trawler,budowa trawlerów,monter rurociągów,monter kadłubów,stolarz okrętowy,spawacz

SUPRIMA SYSTEMY MOCOWAŃ

mocowanie rur,mocowanie systemów anty VIV,ochrona kabli podwodnych,okablowanie rur i elementów konstrukcji,montaż czujników,systemy antykorozyjne,konstrukcje rurowe piggy back,mocowanie boi,instalacje dla offshorowych farm wiatrowych,instalacje odwiertowe,montaż okablowania,okablowania podwodne,kable morskie,prace podwodne,systemy montażowe,systemy mocowań,łączenie,konstrukcje podwodne,offshore,rurociągi,gazociągi,konstrukcje nawodne,konstrukcje podwodne,infrastruktura,ochrona antykorozyjna,antykorozja,ochrona filarów,prace hydrotechniczne,pływalność,wyporność,mocowania offshore,ochrona pali

FROG Sp. z o.o.

FROG SPECJALIZUJE SIĘ W PRACACH PODWODNYCH I HYDROTECHNICZNYCH
prace podwodne ,prace hydrotechniczne ,nurek zawodowy ,komora dekompresyjna ,spawanie podwodne ,inspekcje statków ,underwater works ,underwater services for vessel ,DNV-GL ,LR ,ABS

Przedsiębiorstwo Usług Portowych REZERWA Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PORTOWYCH
przeładunki,transport morski,ship chandler,port,usługi portowe,dostawy na statki,porty,logistyka,koszenie,utrzymanie zieleni,prace porządkowe,ogrodzenia,budowa ogrodzeń,wynajem pracowników,sprzątanie biur,utrzymanie czystości

ODRA 3 Sp. z o.o.

budownictwo hydrotechniczne,lodołamanie,holowanie,przedsiębiorstwo budownictwa hydrotechnicznego,odra3,odra,budownictwo morskie,usługi lodołamania,lodołamacze,prace hydrotechniczne,usługi hydrotechniczne,układanie rurociągów,transport wodny,przeładunki materiałów masowych,regulacja rzek,roboty pogłębiarskie,przeładunki portowe,gospodarka portowa,nabrzeża,nadodrzańska szczecin,podjuchy szczecin,urad k/słubic

JPP Marine Sp. z o. o. Sp. K.

budowa statku,budowa statków,remont statku,remonty statków,okrętownictwo,statki autonomiczne,latające brygady,naprawa statku,naprawa statków,przebudowa statku,przebudowa statków,naprawa kadłuba,prace mechaniczne na statu,prace elektryczne na statku,czyszczenie statku,malowanie statku,prace elektroniczne na statku

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.

nurkowanie,budownictwo podwodne,prace podwodne,pogłębianie w portach,budowa falochronów,układanie rurociągów,prace hydrotechniczne,ochrona brzegów morskich,prace na rzekach,prcip,prace hydrotechniczne w portach,budowa i remont nabrzeży portowych,roboty konstrukcyjne betonowe,żelbetowe i rozbiórkowe,roboty z zakresu budownictwa lądowego- zmechanizowane,roboty ziemne,kubaturowe i instalacyjne,pogłębianie,inwestycyjne w basenach portowych,pogłębianie konserwacyjne portów i torów wodnych,falochrony,pirsy itd.,tworzenie lądu pod zabudowę przemysłową,ochrona brzegów,zasilanie plaż,wykopy/prace zasypowe przy układaniu rurociągów gazowych o dużych średnicach,układanie rurociągów na dnie morza,układanie kabli podwodnych,wykonanie i układanie wylotów morskich rurociągów z oczyszczalni ścieków i związane z tym wykopy i prace zasypowe,pogłębianie dna rzek,budowa wałów i ochrona przeciw powodziowa,niewybuchy,wydobycie niewybuchów,raporty ferromagnetyczne,oczyszczanie dna morza z niewybuchów

Statpol s.c.

STOLARKA OKRĘTOWA
prace stolarskie na jednostkach pływających,Prace szalunkowe,montaż mebli na jednostkach pływających,izolacje,wylewki

Dival Łukasz Gienieczko

Firma Dival świadczy usługi z zakresu wykonywania prac podwodnych oraz usługi jednostką pływającą Neptun W.
prace podwodne,inspekcje podwodnej części jednostek pływających,przeglądy podwodne,atesty czystości dna,oceny stanu technicznego budowli hydrotechnicznych,spawanie i cięcie podwodne,wiercenie i cięcie betonu technika diamentową,iniekcje uszczelniające konstrukcje hydrotechniczne,inspekcje pojazdem ROV,inwentaryzacje wykonanych prac podwodnych,nadzór inwestorski i projektowy nad prowadzonymi pracami podwodnymi,wynajem jednostki pływającej - bazy nurkowej,usługi holowania,wymiana załóg,transport zaopatrzenia na statki

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy - Oddział Geologii Morza

Geologia morska i lądowa
geologia morska,geologia lądowa,hydrogeologia,kartografia geologiczna,prace geologiczne,państwowy instytut geologiczny,pig

Boskalis Polska Sp. z o.o.

prace czerpalne,prace czerpalno - refulacyjne,prace hydrotechniczne,usuwanie niewypałów,usuwanie niewybuchów

NAVINORD Piotr Cywiński

Elektronika morska,Elektronika okrętowa,Elektronika jachtowa,Nawigacja morska,Urządzenia nawigacyjne,Integracja elektroniki morskiej projektowanie elektroniki morskiej NMEA0183 NMEA2000 projektowanie CAD 3D modelowanie CAD 3D plan aranżacji anten aranżacja mostka plan rozmieszczenia przetworników bezzałogowe jednostki pływające hydrografia automatyczna hydrografia bezzałogowa naprawy jednostek bezzałogowych morskie prace wysokościowe wymiana anten morska antena ukf vhf antena iridium VDO Actisense promarine scan antennas

EVERSUB

PRACE PODWODNE, ROBOTYKA PODWODNA
prace podwodne,górnictwo morskie,bezpieczeństwo podwodne,inspekcje podwodne,poszukiwania podwodne,inspekcja podwodna kadłuba statku,poszukiwania wraków,robotyka podwodna,inspekcja farm wiatrowych,rov,inspekcje zbiorników

MARIO Global Service

antykorozja morska,czyszczenie i konserwacja zbiorników ropopochodnych,konserwacja jednostek morskich,transport i utylizacja odpadów ropopochodnych,mario,piaskowanie,prace malarskie,zabezpieczenia antykorozyjne,

Zomit Zakład Obróbki Metali i Tworzyw

obróbka skrawaniem,toczenie,szlifowanie,frezowanie,dłutowanie,wiercenie,prace spawalnicze

Montex Shipyard Sp. z o.o. Sp.k.

prace kadłubowe• spawanie oraz montaż skomplikowanych elementów konstrukcji stalowych,• montaż systemów instalacji rurowych oraz hydrauliki siłowej na statkach• prace w aluminium w przemyśle stoczniowym• prace elektro - montażowe w przemyśle stoczniowym • prace ślusarskie• budowę konstrukcji offshorowe (również konstrukcji związanych z elektrowniami wiatrowymi)• prace żelbetonowe (również hydro-techniczne)

A.P. & A. POLAND Sp. z o.o.

MARINE AND OFFSHORE TECHNICAL AND COMMERCIAL SERVICES
praca,agencja pracy,agencje pracy,szukam pracy,oferuję pracę,praca na morzu,oferuję pracę na morzu

Boskalis Polska Sp. z o.o.

prace czerpalne prace czerpalno - refulacyjne prace hydrotechniczne usuwanie niewypałów usuwanie niewybuchów
prace czerpalne ,prace czerpalno - refulacyjne ,prace hydrotechniczne ,usuwanie niewypałów ,usuwanie niewybuchów

POL PRO POWER S.C.

Izolacje techniczne, wnętrza okrętowe.
Izolacje techniczne,wnętrza okrętowe,izolacje przemysłowe,wnętrza przemysłowe,wnętrza okrętowe,stolarka okrętowa,stolarka przemysłowa,instalacje przemysłowe,instalacje okrętowe,prace wykończeniowe na statkach,meble okrętowe,wnętrza okrętowe,wnętrza przemysłowe,usługi dla stoczni.

KONREM NAUTA Sp. z o.o.

remonty jednostek pływających,remonty kadłubów,przedłużanie statków,prace kadłubowe,prace spawalnicze,prace stoczniowe,przebudowy jednostek pływających,remonty statków,holowniki,drobnicowce,statki ratunkowe,barki,lodołamacze,pontony,przemysł stoczniowy,stocznia,konstrukcje stalowe,statki,statek,statki specjalistyczne,konrem,konrem nauta

ConVess s.c.

Construction of Vessels.
prace traserskie,pomiarowe i kalkulacyjne,podbudowy dokowe i placowe dla jednostek pływających,oprzyrządowania i pomoce warsztatowe,wykonawstwo i remonty konstrukcji kadłubowych i innych konstrukcji stalowych,

POLWAR S.A.

naprawa konstrukcji żelbetowych,wzmocnienia konstrukcji żelbetowych,iniekcje,roboty podwodne,prace podwodne,remonty morskich konstrukcji hydrotechnicznych,remonty infrastruktury portowej

Instytut Elektrotechniki Oddział w Gdańsku

Prace naukowo-badawcze z zakresu elektrotechniki i elektroniki.
instytut elektrotechniki,badania,atestacje,ekspertyzy,konsultacje,działalność normalizacyjna,prace pomiarowe,

Electro Team Partners Sp. z o.o.

PRACE ŚLUSARSKIE: Prefabrykacja fundamentów pod rozdzielnice Montaż torów kablowych Montaż fundamentów Indywidualne podejścia torów kablowych Szlifowanie PRACE SPAWALNICZE: Przygotowanie powierzchni spawalniczej na podstawie WPS MIG,MAG,TIG PRACE ELEKTRYCZNE: Układanie kabli Montaż urządzeń elektrycznych Podłączanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych Naprawa,konserwacja,inspekcja urządzeń elektrycznych Serwis elektryczny na morzu

AF Group Polska Sp. z o.o.

Kopleksowe prace rozbiórkowe i wyburzeniowe dla przemysłu morskiego
wyburzenia wyburzenia morskie wyburzenia magazynów wyburzenia hal wyburzenia hydrotechniczne prace podwodne wyburzenia obiektów stoczniowych wyburzenia obiektów portowych wyburzenia obiektów przemysłowych wyburzenia przemysłowe wyburzenia kominów

Zakłady Techniczne TMX Sp. z o.o.

konserwacja statków,naprawa statków,prace maszynowe,prace stalowe,prace ślusarskie,stocznia

NAFTOKOR Zdzisław Wojtyło

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE
zabezpieczenia antykorozyjne,antykorozja,prace konserwacyjno-malarskie konstrukcji stalowych,zbiorników,rurociągi,przemysł naftowy

P.H.U. IBF

prace podwodne,roboty podwodne,remonty podwodne,spawanie podwodne

Neptun Zakład Usług Podwodnych i Hydrotechnicznych

hydrotechnika,prace hydrotechniczne,prace podwodne

Aqua Works Poland

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

Aquamor Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo robót podwodnych
Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

PIROMOR S.C.

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

ORKA GROUP Sp. z o. o.

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

HYDROTECHNIKA Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

CONSERVICE

prace hydrotechniczne,prace podwodne,usługi holownicze,prace ziemno transportowe,budowa marin,portów,porty,mariny,budowa remonty nadbrzeży,remonty w porcie,torowiska suwnicowe,budowa pomostów,pomosty,infrastruktura nadbrzeżna,conservice.

LOBO

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

Soley sp. z o.o.

prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

AQUANUR S.C.

prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

SYLKON Technik Sp. z o.o.

remonty statków,remonty hydrauliki siłowej,hydraulika siłowa,remonty pomp,prace rurarskie,remonty urządzeń okrętowych

JRF Sp.z o .o.

prace konserwacyjno - malarskie,malowani,piaskowanie,prace elektryczne,prace stolarsko - izolacyjne,dystry butor firmy ALUP

DALBA Czesław Krewski

Prace podwodne i hydrotechniczne,
,Batymetria zbiorników wodnych,Prace podwodne i hydrotechniczne,

TAUCHER Ireneusz Grześkowiak

Prace podwodne.
prace podwodne,inspekcje podwodne,inspekcje podwodne budowli hydrotechnicznych,przeglądy podwodne,zdjęcia podwodne,cięcie podwodne,spawanie podwodne,umacnianie dna,likwidacja wypłyceń i przegłębień,pogotowie nurkowe,nurek,przeglądy podwodne,wydobywanie zatopionych przedmiotów,

Bigmar Sp. z o.o

WYKONUJEMY KONSTRUKCJE STALOWE
bloki,sekcje kadłubów,kadłuby,spawanie konstrukcji stalowych,remonty statków,włazy,pokrywy,prace ślusarskie,komory wentylacyjne,drabiny,schody,rampy,prace stoczniowe

Technoinstal Sp. z o.o.

izolacje rurociągów wraz z wszelkiego typu armaturą,izolacje zbiorników,izolacje kotłów,izolacje kanałów i szybów wentylacyjnych,termoizolacja,szyby spalinowe,chłodnie,instalacje klimatyzacyjne,instalacje ciepłownicze,stolarka okrętowa,dostawa i montaż mebli okrętowych,budowa,remonty i wyposażenie kabin oraz pomieszczeń na statkach,prace ślusarsko-blacharskie,prace izolacyjne,prace ogólno budowlane,remonty i rozruch siłowni okrętowych,montaż i demontaż okrętowych urządzeń pokładowych,montaż i demontaż maszyn i urządzeń siłowni okrętowych,remonty maszyn i urządzeń okrętowych,centrowanie układów napędowych,maszyn i urządzeń,prace ślusarsko-spawalnicze

MAR-TOM Sp. z o.o.

Zabezpieczenia antykorozyjne !!!
zabezpieczenia antykorozyjne,antykorozja morska,zabezpieczenia dla przemysłu stoczniowego,martom,prace cleanerskie,prace antykorozyjne,antykorozja

MIRAND SP. Z O.O.

Konstrukcje, budowa i remonty statków.
remonty klasowe,remonty pośrednie i awaryjne naprawy w portach,prace konserwacyjne,mycie hydromonitorem,piaskowanie,malowanie,

Kuca Sp. z o.o.

Zbiorniki stalowe, naczepy specjalistyczne, osprzęt sieci trakcyjnej, prace toro
zbiorniki stalowe naczepy specjalistyczne osprzęt sieci trakcyjnej naprawa naczep odlewy prace stoczniowe spawanie cięcie gięcie blach stalowych nitowanie roboty kolejowe

P.P.U.H. STER Sp. z o.o.

Kompleksowe remonty i przebudowy obiektów pływających.
STER,ster,STER sp zoo,remonty dokowe,remonty postojowe,prace specjalistyczne,prace malarskie,prace stolarskie,remonty statków,remonty obiektów pływających,ster,wykonywanie automatycznych instalacji gaszenia pożarów za pomocą zraszania (instalacje sprinklerowe,wykonywanie nowych instalacji: wodnych,paliwowych,olejowych,ogrzewania,hydraulicznych,przeciwpożarowych,instalacje,prace kadłubowo – spawalnicze,prace ślusarskie,prace stolarskie i ciesielskie,prace rurarskie w pełnym zakresie (tzn. remont i wymiana),czyszczenie i malowanie kadłubów statków,czyszczenie i malowanie zbiorników,czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych,wykonywanie konstrukcji stalowych (również ze stali nierdzewnej). remonty urządzeń pomocniczych: pomp,chłodnic,podgrzewaczy,skraplaczy,wind,urządzeń pokładowych wszelkiego typu prace izolacyjne urządzeń oraz rurociągów wraz z oblachowaniem

PROM Usługi konserwacyjno-malarskie

ANTYKOROZJA I USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE
prom,antykorozja morska,malowanie,piaskowanie,czyszczenie,praze konserwacyjno - malarskie,mycie i czyszczenie wodą,malowanie hydrodynamiczne,czyszczenie strumieniowo-ścierne,tankcoating,mycie wysokociśnieniowe,prace konserwacyjno-malarskie hal przemysłowych,zabezpieczanie antykorozyjne jednostek pływających,prace konserwacyjno-malarskie konstrukcji stalowych,

MES Sp. z o.o.

okrętowe instalacje elektryczne,remonty,konserwacja,przeglądy maszyn elektrycznych,projektowanie instalacji elektrycznych,projektowanie systemów automatyki,prace ślusarskie i montaż osprzętu elektrycznego,produkcja rozdzielni głównych,dystrybucyjnych,zasilających,sterowniczych,serwis morski

FORKOS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne

Konfiguracja urządzeń pomiarowych,Tworznei nietypowych urządzeń do prac podwodnych,Projektowanie i budowa urządzeń pomiarowych,Naprawa,remonty,integracja pojazdów głębinowych typu ROV,Instalacja,kalibracja,naprawa urządzeń pomiarowych stosowanych w hydrografii oraz oceanotechnice,Projektowanie i budowa podwodnych systemów wizyjnych,Implementacja urządzeń OVERLAY dla podwonych systemów video,Naprawa i remonty podwodnych systemów telewizyjnych,Konfiguracja i implementacja oprogramowania wspomagającego pracę hydrografa,

Master Sp. z o.o.

naprzwa silników,przeglądy silników,remonty klasowe,naprawy dokowo – konserwacyjne,przebudowy statków,modernizacja wyposażenia okrętowego,prace konserwacyjne,mycie,piaskowanie,malowanie,prace kadłubowo-spawalnicze,prace rurarskie,rurociągi stalowe,galwanizowanie,prace maszynowe,remonty silników głównych i pomocniczych,remonty dźwigów,remonty pomp,remonty wymienników ciepła,remonty urządzeń pokładowych,prace elektryczne,remonty prądnic i silników,montaż nowych systemów elektrycznych

NARPOL Sp. z o.o.

Prace wyposażeniowe na jednostkach morskich różnego typu.
stolarka okrętowa,stolarka morska,prace stolarskie,prace izolacyjne,usługi stolarskie na statkach,montaż szalunków,meble okrętowe,montaż mebli okrętowych,izolacja rurociągów,prace remontowe na statkach,remonty statków

Baltico Service Sp. z o.o.

prefabrykacja i montaż nowych konstrukcji stalowych,zbiorniki,platformy,prefabrykacja,montaż i próby systemów ogólnookrętowych i specjalistycznych,różne prace konserwacyjno – malarskie,prefabrykacja fundamentów i innych konstrukcji stalowych,montaż na statku,prefabrykacja,montaż i próby systemu pary,wody gorącej i kondensatu,platforma wiertnicza,regeneracja i ponowny montaż wysokociśnieniowego systemu sprężonego powietrza (stal nierdzewna),prefabrykacja,montaż i próby systemu pary,wody gorącej i kondensatu,prace malarskie na statkach w budowie i remontach,system mycia zbiorników,system transportu pneumatycznego materiałów sypkich ( BHS ),system chłodzenia,system pary,montaż konstrukcji stalowych

MAR-SHIP

remonty statków
kompleksowe remonty urządzeń okrętowych,siłowni okrętowych,remonty silników głównych,turbosprężarki,remonty turbosprężarek,silników pomocniczych,pomp,chłodnic,podgrzewaczy,kotłów,zaworów,turbosprężarek,prace ślusarskie,remonty wind,dźwigów,urządzeń pokładowych,mar-ship,marship,mar ship,bugaj,

SPAW-MONT Grzegorz Ziemnicki

prace ślusarskie,remonty kadłubowe,remonty spawalnicze

PROJEKT GAMMA Sp. z.o.o

prace montersko-ślusarskie,prefabrykacja i montaż instalacji wentylacyjnych,prace kadłubowe

NHN Polska

prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

Nix Service Krzysztof Skibiński

Prace podwodne,Roboty podwodne,Remonty podwodne,Spawanie podwodne

DIVETEAM Robert Major

prace podwodne

CARPENTER SERVICE C.S.

Prace stolarskie na statkach reeferowych lub kontenerowych.
,usługi stolarskie na statkach,prace stolarskie na statkach,stolarka okrętowa,prace stolarskie na statkach kontenerowych,

ŻEGLUGA MAZURSKA Spółka z o.o.

Największy armator na szlaku wielkich jezior.
remonty statków,remonty obiektów pływających,wymiany poszycia,wymiana zewnętrznej i wewnętrznej konserwacji kadłuba,przebudowy kadłuba statku według dostarczonej dokumentacji,obróbka skrawaniem,toczenie ( max.średnica toczenia 1000mm; max.długość toczenia 5000mm ),frezowanie płaszczyzn ( max.2000mm x 2000mm ),szlifowanie płaszczyzn ( max.1000mm x 400mm),szlifowanie wałków ( max.średnica 200mm; max.długość 1000mm ),wykonanie walcowych kół zębatych ( max.średnica 1000mm ; max.moduł 14),prace ślusarsko spawalnicze,cięcie blach ( max.grubość 13mm ; max.długość 3000mm),zwijanie walców i rur z blachy ( max.grubość 12mm; minimalna średnica 150 mm; max.długość 2000mm),prace kowalskie,prace konserwacyjne,piaskowanie i malowanie powierzchni metalowych,remonty oraz konserwacja jachtów i silników do sprzętu pływającego,projekty techniczne,wciągarka kotwiczno – cumiownicza WKC – IV – RA,wciągarka kotwiczno – cumownicza WKC – IR – B 2 łańcuchowa,wciągarka kotwiczno – cumownicza ręczna IA – KK13,wcia

Spaw-Kon Tomasz Burak

Prace montażowe i spawalnicze przy remontach i przebudowie statków, barek i łodz
prace spawalnicze,spawanie,konstrukcje stalowe,prace montażowe,przebudowa statków,przebudowa łodzi,spawanie statków,spawanie łodzi,spawanie barek,KEMPPI,LINCOLN-ELECTRIC,METABO,

AUSGA Poland Sp. z o.o.

Generalny przedstawiciel WILCKENS GmbH w Polsce
antykorozja,zabezpieczenia antykorozyjne,prace antykorozyjne,nadzór w pracach antykorozyjnych

DAAS Sp. z o.o.

antykorozja,antykorozja morska,zabezpieczenia antykorozyjne,antykorozja,antykorozja,zabezpieczenia antykorozyjne,usługi konserwacyjno-malarskie,offshore,wieże wiatrowe,konstrukcje stalowe,obróbka mechaniczna,metalizacja,cynkowanie,spawanie,rusztowania,dzierżawa,montaż,IRATA,rope access,dostęp linowy,alpinistyczne,prace alpinistyczne

BENVOLIO SP. Z O.O.

prace antykorozyjne konstrukcji stalowych w przemyśle lądowym,prace antykorozyjne statków i jednostek pływających

Ruroserw P.P.U.H. inż. Ryszard Szmit

Konstrukcje dla przemysłu stoczniowego i ogólnego
konstrukcje stalowe,budowa kadłubów,remonty statków,usługi dla stoczni,usługi spawalnicze,usługi ślusarskie,rurociągi,prace rurarskie,remonty kadłubów,przemysł stoczniowy,kraty pomostowe,konstrukcje okrętowe,konstrukcje stoczniowe,hydraulika siłowa

AT Aqua Sp. z o.o.

pchacz,prace holownicze,przeholunki,dźwig pływający,dźwig na pontonie,pontony stalowe,tratwa robocza,tur,żegluga śródlądowa,prace hydrotechniczne,prace podwodne,trałowanie dna,prace pogłębiarskie,prace czerpalne,koparka na pontonie,pogłębianie akwenów,naprawy nabrzeży,montaż elementów wyposażenia nabrzeży,montaż urządzeń odbojowych,przeglądy podwodne,odmulanie akwenów,jargo

NORDPOLTECH

nordpoltech,remonty statków,prace stolarsko - wyposażeniowe,izolacje ogniowe,izolacje termiczne,izolacje akustyczne,wylewki mineralne,wylewki żywiczne,szalunki,sufity,biały montaż,prace stolarskie,prace ślusarskie,obróbka skrawaniem

KMA Service s.c.

kma,przemysł stoczniowy,prace projektowe,prace produkcyjne,prace remontowe i modernizacyjne,dostawy części zapasowych na statki,wykonawstwo urządzeń rozdzielczych i układów automatyki,kompletowanie dostaw,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,usługi przedstawicielskie,engineering,projektowanie,remonty statków,części zapasowe do statków i okrętów,projektowanie rozdzielnic elektrycznych,produkcja rozdzielnic elektrycznych,rozdzielnice dla przemysłu,materiały elektryczne i hydrauliczne

Baltic Service

spawanie stali nierdzewnej,usługi szkutnicze,stolarskie,ślusarskie,serwisowanie,naprawy silników,przekładni,podstawy pod łodzie,ubezpieczenia,zimowanie,wyciągnięcie lodzi z wody i ewentualny transport,ustawienie łodzi w hali,mycie łodzi,prace konserwacyjne,prace remontowe w/g zlecenia klienta,przyłącze energetyczne,Mallory Marine,części do silników i przekładni,VDO,Wskaźniki i czujniki,Gebo,Luki,okna i iluminatory,Webasto Marine Comfort - Ogrzewanie i klimatyzacja,Sigmar Marine,bojlery,Vetus,silniki,generatory,Dometic,kuchnie,kuchenki,zlewy,ładowarki,sejfy i oświetlenie,toalety i akcesoria

MC Ship Service Marcin Chmielowski

Stolarka okrętowa, usługi blacharskie i izolacyjne, produkcja okien okrętowych
stolarka okrętowa,izolacje okrętowe,okna okrętowe,produkcja okien okrętowych,mc ship service,mc ship service marcin chmielowski,mc ship,prace okrętowe norwegia,usługi wykończeniowe na statkach,usługi instalacyjne na statkach,

POLAM-SERVICE sp.z.o.o.

elektryka, automatyka, stocznia, serwis
polam-service,remonty i przebudowy statków,\"nowe\" budowy statków,remonty maszyn elektrycznych,instalacje elektryczne,systemy automatyki,aparatura pomiarowo - kontrolna,prace ślusarskie,elektryka,automatyka,stocznia,serwis,ramo-rem,ramo - rem

STAL COMPLEX Dariusz Tiszer

Stal Complex -budowa konstrukcji stalowych i aluminiowych. Remonty statków.
stal complex,stal-complex,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,prace kadłubowe,prace spawalnicze,prace monterskie,prace hydrauliczne,prace elektryczne,automatyka przemysłowa,budowa statków,budowa katamaranów,budowa barek,budowa ramp,budowa grodzi wodoszczelnych,budowa dziobnic,budowa pokładów,wymiana lin,wymiana siłowników,wymiana silników hydraulicznych,obsługa urządzeń hydraulicznych,obsługa urządzeń RO-RO,budowa oczyszczalni ścieków,budowa balustrad,budowa schodów,budowa zbiorników,stal complex

Galship Marek Gałka

Remonty statków,remonty portowe,serwis statków,prace spawalnicze,spawanie,prace monterskie,techniczna obsługa statków,prace elektryczne,automatyka okrętowa,prace elektroniczne,piaskowanie,malowanie,konstrukcje,naprawa pomp,naprawa silników,naprawa agregatów,atestacja tratw,atestacja łodzi,sprzęt pożarowy,gaśnice,prądownice,stacje CO2,zawiesia,pasy ładunkowe,nurek,nurkowanie,inspekcje podwodne,prace podwodne,mocowanie ładunków,pneumatyka,hydraulika siłowa,pokrywy ładowni,dźwigi,chłodnie,kompresory,prace nurkowe

PARTNER-SHIP

wyposażenie statków,obróbka metali,konstrukcje stalowe,toczenie,frezowanie,szlifowanie,spawanie,dłutowanie,przekładnie zębate,windy kotwiczne,windy cumownicze,windy kotwiczno-cumownicze,chwytaki,produkcja i remonty urządzeń okrętowych,wytaczanie,cięcie,koła łańcuchowe,koła linowe,przewłoki,kabestany,wciągarki,przekładnie ślimakowe,osprzęt przeładunkowy,trawersy,uchwyty,zawiesia,naczepy,rolltrailery,chwytaki,żurawie,suwnice,remonty,suwnice bramowe,statki,port szczecin,port świnoujście,holownik,barka,obróbka wiórowa metali,remonty układarek,obróbka mechaniczna,obróbka ręczna,toczenie,tokarki,wiercenie,wiertarki,przeciąganie,przeciągarki,szlifowanie,szlifierki,frezowanie,frezarki,obwiedniówka,obwiedniowe,gwintowanie,gwintowniki,obróbka gwintów,obróbka kół zębatych,rozwiercanie,prace wiertarskie,prace frezarskie,pracefrezerskie,prace tokarskie,prace szlifierskie,przeciągarki,gładzenie,honowanie,dogładzanie,docieranie,toczenie gwintów,frezowanie gwintów,szlifowanie gwintów,walcowanie gwintó

Tak powstaje "Miecznik"! Widzieliśmy budowę nowej fregaty dla polskiej Marynarki Wojennej

Na terenie PGZ Stocznia Wojenna trwają intensywne prace związane z budową prototypowej, wielozadaniowej fregaty programu "Miecznik". Ceremonia położenia stępki pod przyszły ORP Wicher odbędzie się 31 stycznia. Mieliśmy okazję zapoznać się z aktualnym stanem budowy zarówno okrętu, jak i związanej z tym infrastruktury w gdyńskiej stoczni.
18.01.2024

Faza realizacji polskiego offshore wind. Rozmowa ze Sławomirem Michalukiem z Vestas

W kontekście dynamicznego rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, stawiane cele oraz strategie ich realizacji stanowią kluczowy punkt analizy, o czym mieliśmy okazję porozmawiać ze Sławomirem Michalukiem, dyrektorem ds. realizacji projektów offshore w Vestas, podczas tegorocznej konferencji PSEW w Serocku.
28.08.2023

Baltic Spares Service. Specjaliści od silników okrętowych

Co się dzieje, kiedy silnik okrętowy potrzebuje remontu bądź wymiany części, ale trzeba to zrobić sprawnie, a najlepiej nie wyłączając jednostki z eksploatacji? Wtedy do akcji wchodzą fachowcy z Baltic Spares Service, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie podzespoły i wykonać operacje na silniku w trakcie rejsu.
24.08.2023

Muehlhan wykonał prace antykorozyjne konstrukcji offshore dla Energomontażu-Północ Gdynia

W pierwszej połowie 2022 roku, na zlecenie Energomontażu–Północ Gdynia S.A., firma Muehlhan Polska Sp. z o.o. wykonała prace polegające na przygotowaniu powierzchni i aplikacji powłok malarskich na konstrukcjach stalowych przeznaczonych dla jednej z bałtyckich morskich farm wiatrowych.
06.09.2022

Muehlhan Polska: kompleksowe remonty powłok malarskich w ekologicznym wydaniu

W Gdańsku, przy Nabrzeżu Trawlerowym na terenie PSSE Media Operator, na przełomie miesięcy wrzesień – październik firma Muehlhan Polska Sp. z o.o. przeprowadziła prace konserwacyjno-malarskie zbiorników ładunkowych na jednostce M/T Oraholm (chemikaliowiec).
26.10.2020

FROG: Specjalistyczne prace podwodne w ekstremalnych warunkach

Firma FROG to efekt wspólnej pasji sześciu znajomych z Elbląga. Każdy z nich zdobył wieloletnie doświadczenie jako nurek zawodowy, wszyscy są również kierownikami prac podwodnych. W swojej codziennej pracy stawiają na profesjonalizm, bo w tej pracy błąd może kosztować zdrowie, a nawet życie!
04.10.2020

Zobacz, jak powstaje publiczny terminal promowy w Porcie Gdynia

Nowoczesny publiczny terminal promowy w Porcie Gdynia coraz bliżej. Jak poinformował w rozmowie z portalem GospodarkaMorska.pl Krzysztof Tomczuk, kierownik kontraktu w Korporacji Budowlanej Doraco, która jest głównym wykonawcą projektu, obecnie kończą się prace rozbiórkowe, głównie w części lądowej. Inwestycja poprawi dostępność transportową do portu oraz umożliwi sprawną obsługę pasażerów i ładunków.
02.07.2019

Przemysł podwodny w Polsce się profesjonalizuje, pracy będzie coraz więcej

W momencie, kiedy w Polsce pojawiają się duże projekty związane z morską energetyką wiatrową, koncepcją Bramy Północnej, rozbudową Portu Centralnego, Portu Zewnętrznego w Gdyni, tam prac podwodnych będzie dużo, ten przemysł się profesjonalizuje, jakby ze strony zlecających i ze strony firm nurkowych – powiedział w rozmowie z portalem GospodarkaMorska.pl Krzysztof Stopierzyński, przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej dla Nurków i współorganizator Konferencji Prace Podwodne 2018, która w czwartek odbyła się w Gdyni. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli przemysłu podwodnego z kraju i ze świata.
16.03.2018

Olbrzymi dźwig przejechał przez Gdynię. Trzeba było zamknąć ruch

38 m długości, 7,4 m szerokości i 10,5 m wysokości. To olbrzymi dźwig, który przejechał ulicą Kontenerową do BCT w Gdyni. Aby mógł bezpiecznie dostać się na statek, w sobotę w nocy trzeba było zamknąć ruch.
21.11.2016

Dziękujemy za wysłane grafiki.