• <
plus

PRACE PODWODNE, ROBOTYKA PODWODNA

Dane kontaktowe

  • Adres: Żary,
  • Telefon: +48 666 700 199
  • E-mail: info@eversub.com

Udostępnij

Jesteśmy firmą świadczącą prace podwodne i hydrotechniczne. Przyjmujemy zlecenia od firm, instytucji i osób prywatnych. Zadania wykonujemy z użyciem zdalnie sterowanych robotów podwodnych i urządzeń hydroakustycznych. Prace hydrotechniczne świadczymy na całym świecie.

Działania związane z robotyką podwodną prowadzimy na pełnym morzu, wodach śródlądowych i obiektach hydrotechnicznych. Usługi prac podwodnych i hydrotechnicznych świadczymy na całym świecie, 24 godziny na dobę. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wszystkie wymagane uprawnienia związane z prowadzeniem prac podwodnych. Zdajemy sobie sprawę z wpływu szybko rozwijającej się technologii i potrzeb klienta. Stosujemy innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejszy sprzęt na świecie umożliwiający sprostanie wszystkim podjętym zleceniom. Przy realizacji każdego zadania dokładamy największej staranności, dbając o wysoką jakość świadczonych usług. Obniżamy koszty klienta, eliminujemy w większość prac podwodnych potrzebę wykorzystania płetwonurków tym samym podwyższając poziom bezpieczeństwa i zapewniając krótszy czas realizacji zleceń.

Oferta

Firma Eversub oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykonywania prac podwodnych, takich jak, np. górnictwo morskie, inspekcja morskich farm wiatrowych, czy monitoring, poszukiwania i badania w bezpieczeństwie podwodnym. Podczas prac hydrotechnicznych korzystamy z nowoczesnej technologii, takiej jak zdalnie sterowane roboty podwodne czy urządzenia hydroakustyczne. Nasza oferta kierowana jest dla osób na całym świecie, a usługi dostępne są całodobowo 7 dni w tygodniu. Oferujemy usługi dla osób prywatnych, instytucji oraz firm. Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty, aby prowadzić nasze działania na terenie całego świata. W pracach podwodnych korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Jesteśmy w stanie przetransportować sprzęt w dowolne miejsce, w tym również przy pomocy helikoptera. Stosujemy najnowsze technologie obrazowania trójwymiarowego w czasie rzeczywistym. Mamy możliwość transmisji na żywo materiału video z działań podwodnych do klienta. Z realizowanego projektu dostarczamy raport wraz dokumentacją.

Opis dodatkowy

prace podwodne, górnictwo morskie, bezpieczeństwo podwodne, inspekcje podwodne, poszukiwania podwodne, inspekcja podwodna kadłuba statku, poszukiwania wraków, robotyka podwodna, inspekcja farm wiatrowych, rov, inspekcje zbiorników

Dziękujemy za wysłane grafiki.