• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-341 Gdynia, Wendy 15
  • Telefon: 502839113
  • E-mail: biuro@balticdivingsolutions.pl

Udostępnij

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac podwodnych. Nasz zespół posiada unikalne doświadczenie w podwodnych projektach realizowanych na terenie Polski, Europy, Afryki Zachodniej, Morza Kaspijskiego i Bliskiego Wschodu.

Wyspecjalizowaliśmy się dzięki kursom w TWI UK w inspekcjach podwodnych uzyskując kwalifikacje inspektora podwodnego jednostek, instalacji stalowych i betonowych w standardzie CSWIP U3.1 i U.3.2 uznawanym za wiodący przez międzynarodowe towarzystwa kwalifikacyjne. Jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić inspekcję państwa instalacji, ale także dokonać odbioru projektu lub inspekcję wykonania poszczególnych etapów przez firmy nurkowe.

Świadczymy usługi w zakresie nadzoru projektowego w pracach podwodnych - nasi specjaliści mogą audytować firmy nurkowe na zlecenie inwestora w zakresie zgodności sprzętu nurkowego, technologii prac podwodnych z polskim ustawodastwem oraz efektywności pracy zatrudnionych przez państwa organizatorów prac podwodnych. Fachowy nadzór z reguły przyśpiesza inwestycję i podnosi jakość wykonanej pracy przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dosponujemy skonteneryzowanym wysokomobilnym systemem nurkowym MDS-1, który stanowi bazę prac podwodnych dla zespołu nurkowego wykonaną w standardzie IMCA, którą można umieścić na statku, barce lub instalacji lub używać jako przyczepy holowanej za samochodem w przypadku projektów śródlądowych.

Spełniamy wszystkie wymagania ustawy o wykonywaniu prac podwodnych, posiadamy wymagany przez nią certyfikat zarządzania bezpieczeństwem i higieną prac podwonych PN-EN 18001 a także certyfikat zarządzania systemem jakości ISO 9001.

Słowa kluczowe

Inspekcyjne prace podwodne w oparciu o certyfikaty CSWIP. Odbiory i konsultacje prac podwodnych. Nadzór projektory w pracach podwodnych. Ekipa nurkowa posiada certyfikaty polskie Ministerstwa Infrastruktury oraz certyfikaty międzynarodowe IMCA. Na wyposażeniu firmy znajduje się innowacyjny mobilny system nurkowy MDS-1 pozwalający prowadzić prace podwodne w każdym miejscu Europy (zgodność z wymogami HSE i IMCA). Firma posiada certyfikaty ISO 9001 oraz PN-EN 18001 w wykonywaniu prac podwodnych, nadzorze projektowym i doradztwie, sprzedaży i wynajmie sprzętu.

Dziękujemy za wysłane grafiki.