• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 72-010 Police, Jasienicka 5a
  • Telefon: +48 91 317 24 81
  • Fax: +48 91 317 24 84
  • E-mail: zarzad@partnerstocznia.pl

Udostępnij

Celem kluczowym i główną misją przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie stabilnej pozycji stronie kupującej na szczecińsko-polickim rynku okrętowym – głównie dla klientów holenderskich i niemieckich.

Budowanie statków/kadłubów czy bloków kadłubów jednostek morskich i śródlądowych zostało podyktowane długoletnim doświadczeniem i nietuzinkową historią osób zarządzających na rynku okrętowym w idealnie zlokalizowanym geograficznie regionie. Doświadczenie jest również przenoszone na rynki zagraniczne Niemiec i Holandii.

Firma Partner zrzesza najlepiej wykwalifikowaną i doświadczoną okrętową kadrę roboczą, skupiając pracowników polskich i zagranicznych.

Z firmą współpracuje również rzesza elastycznych podwykonawców, świadczących usługi o najwyższej jakości.

Oferta

Aktywność na rynkach Niemiec i Holandii umożliwia oferowanie klientom szerokiego wachlarza usług okrętowych. Począwszy od prac montersko – spawalniczych, spółka świadczy usługi w branży malarskiej oraz wyposażeniowej.

Spółka posiada oddziały podatkowe na terenie państw wykonywanych przez siebie usług oraz obsługę renomowanych kancelarii prawno-podatkowych z tychże państw.

W ramach aktywności na rynku holenderskim firma wzbogaciła swoje doświadczenie o budowy i wyposażenie ślusarskie tzw. „megayachtów".

Duża liczba wysoko wykwalifikowanych pracowników świadczyła usługi wyposażeniowe na nowobudowanych kotwicowcach, ciężkich holownikach oraz wielozadaniowcach na terenie Niemiec.

Przedsiębiorstwo wypełnia misję stabilnej pozycji wykonawcy kadłubów i statków na szczecińsko/ polickim rynku okrętowym w segmencie wielozadaniowców do ładunków ciężkich oraz frachtowców uniwersalnych – również pod ładunki kontenerowe o wymiarach:

Loa do 120 m,
B do 20 m,
tonażu stali do 2000 t

głównie dla odbiorców holenderskich.

Na sąsiednich budowach firma produkuje również kadłuby śródlądowych barek pchanych i motorowych masowców i tankowców, a także konstrukcje pontonów morskich dla odbiorców holenderskich i niemieckich.

Cała produkowana flota dostarczana jest w stanie kompletnie wyposażonego kadłuba bądź statku – w zależności od kontraktowanych zakresów prac. Jednostki wypływają z kompletnymi systemami rurociągów, izolacją, elektryką i w razie potrzeb – systemami nawigacyjnymi. Produkowane kadłuby/statki pokryte są pełnym systemem antykorozyjnym.

Prace izolacyjne i elektryczne
Grupa Partner realizuje wykonawstwo i dostawy w zakresie izolacji i elektryki w nowych budowach w Polsce, a także oferuje te usługi na rynkach Holandii i Niemiec.

Budowa rusztowań w zachodnie Europie
Grupa Partner rozpoczyna delegowanie wysoko wykwalifikowanych pracowników do budowy rusztowań w nowobudowanych zakładach przemysłu ciężkiego i energetycznego na terenie Niemiec.

Kontakt do działów firmy

Partner Stocznia Sp. z o.o.
ul. Jasienicka 5a
72-010 Police

tel. +48 91 317 24 81
fax +48 91 317 24 84
zarzad@partnerstocznia.pl

Opis dodatkowy

budowa statków, budowa kadłubów, budowa kadłubów okrętowych, budowa bloków kadłubów, pontony morskie, antykorozja, prace monterskie, prace spawalnicze, stocznia partner, partner stocznia, nabrzeże portowe, produkcja kadłubów wielozadaniowych, frachtowce, tankowce, okręty specjalistyczne, pogłębiarki, cementowce, produkcja kadłubów śródlądowych barek pchanych, konstrukcje pontonów morskich, prace montersko-spawalnicze, usługi wyposażeniowe na ciężkich holownikach, budowa rusztowań, usługi wyposażeniowe na kotwicach

Dziękujemy za wysłane grafiki.