• <
premium

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PORTOWYCH

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-554 Gdańsk, Handlowa 8
  • Telefon: +48587379553
  • Fax: +48587376377
  • E-mail: rezerwa@rezerwaportgdansk.pl

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Praca, Crewing Praca w stoczni, praca w Przedsiębiorstwo Usług Portowych REZERWA Sp. z o.o.

Spółka istnieje od 20 maja 1999 roku. Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu mamy ugruntowaną pozycję solidnego partnera w środowisku portowym.

Oferta

Utrzymanie zewnętrzne

Zaczynając na koszeniu traw i utrzymywaniu zieleni, poprzez czyszczenie elewacji budynków, kończąc na renowacji znaków drogowych i innych elementów infrastruktury drogowej.

Utrzymanie wewnętrzne

Świadczymy usługi sprzątania w biurach jak i w dużych obiektach przemysłowych korzystając z najlepszych dostępnych na rynku środków do utrzymywania czystości.

Prace torowe

Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi specjalistami w zakresie prac torowych. Dysponujemy własnym sprzętem renomowanych firm. To połączenie sprawia, że jesteśmy cenionym podwykonawcą infrastruktury kolejowej tak w porcie jak i poza nim.

Agencja pracy tymczasowej

Od początku naszej działalności jesteśmy również agencją pracy tymczasowej pomagającą znaleźć zatrudnienie tysiącom ludzi rocznie.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

przeładunki, transport morski, ship chandler, port, usługi portowe, dostawy na statki, porty, logistyka, koszenie, utrzymanie zieleni, prace porządkowe, ogrodzenia, budowa ogrodzeń, wynajem pracowników, sprzątanie biur, utrzymanie czystości

Dziękujemy za wysłane grafiki.