• <

Prace stolarskie na statkach reeferowych lub kontenerowych.

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-230 Rumia, Kosynierów 23
  • Telefon: (+48) (0)58 679 58 56
  • Fax: (+48) (0)58 679 58 57
  • E-mail: info@carpenterservice.pl

Udostępnij

Firma Carpenter Sernice C.S. powstała w 2003 roku. Zaczynając od kilku osób wykonujących specjalistyczne usługi wymiany izolacji na statkach typu reefers. Szybko okazało się, iż poziom wykonywanych prac jest najwyżej klasy. Dlatego nasza firma musiała rozszerzać swoją działalność.
Z każdym rokiem inwestujemy w coraz to nowsze technologie, co usprawnia i polepsza rodzaj wykonywanych przez nas usługi.

Elementy stolarki na statkach chłodniczych nie stanowią dla nas problemu. W 2004 roku okazało się, że na rynku jesteśmy znaną i cenioną firmą. Ten jeden rok przygotował nas, aby poznać w pełni wszystkie techniki, które są stosowane na tych statkach odnośnie regulowania temperatury.
Kolejny rok stanowił przygotowania do usprawnienia oferowanych przez nas usług. Dlatego również to przyczyniło się do zatrudniania coraz większej liczby ludzi.

Rok 2006 jest wynikiem kilkuletniej pracy wielu ludzi. Mając szeroki wachlarz specjalistów, nie tylko z branży stolarki możemy wspólnie wykonać każdą zleconą nam pracę.

Opis dodatkowy

, usługi stolarskie na statkach, prace stolarskie na statkach, stolarka okrętowa, prace stolarskie na statkach kontenerowych,

Dziękujemy za wysłane grafiki.