• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-958 Gdańsk, Na Ostrowiu 1 bud. 520
  • Telefon: 501-656-693
  • Fax: +48 58 307-18-37
  • E-mail: biuro@gsmario.pl

Udostępnij

Firma Usługowa MARIO posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w świadczeniu i wykonywaniu usług począwszy od czyszczenia i zabezpieczeń antykorozyjnych po odbiór i utylizację odpadów ropopochodnych.

Oferujemy kompleksowe wykonanie prac na lądzie, statkach i platformach wiertniczych.

Ponadto specjalizujemy się w wynajmie i dzierżawie sprzętu budowlanego jak również wykonujemy wszelkiego typu prace rozbiórkowe.

Oferta

Firma ukierunkowana jest na szeroko pojętą działalność czyszczenia i konserwacji zbiorników po odpadach ropopochodnych oraz odbiór i utylizację odpadów

Realizacja tego kierunku wykonywana jest poprzez wyodrębnione w firmie trzy główne działy:

1. Czyszczenie i konserwacja zbiorników ropopochodnych.
2. Konserwacja jednostek morskich
3. Transport i utylizacja odpadów ropopochodnych.

które mogą świadczyć usługi samodzielne lub w zespole z pozostałymi działami – obsługa dużych jednostek pływających, np. czyszczenie i mycie zęz na jednostkach pływających z zachowaniem wszelkich norm ochrony środowiska.

Ponadto struktura firmy daje przewagę nad lokalną konkurencją w zakresie realizacji powierzonych zleceń, gdzie występuje konieczność zaangażowania potencjału ludzkiego i sprzętowego, ponieważ uniezależnia to naszą firmę od konieczności zatrudnienia podwykonawców na znaczących etapach wykonywanego zlecenia.

Posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w czyszczeniu, myciu i zabezpieczeniach antykorozyjnych zbiorników po substancjach ropopochodnych, a w szczególności: olejach opałowych (m.in mazut) i pozostałych paliwach.

Czyścimy wszelkiego typu zbiorniki ze szczególnym uwzględnieniem zbiorników jednostek pływających na morzu jak również będących w trakcie konserwacji w porcie wodnym. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do czyszczenia zbiorników po ropie, produktach naftowych i substancji olejowych oraz pompowania szlamów i ciężkich produktów naftowych.

Świadczymy wszelkiego typu usługi związane z konserwacją jednostek morskich jak również platform wiertniczych.

Zajmujemy się także utylizacją szerokiej gamy odpadów przemysłowych - niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.
Za odebrane odpady wystawiamy karty przekazania odpadów zgodnie ze wzorami formularzy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów.

Świadczymy również usługi w zakresie:
- prace rozbiórkowe obiektów budowlanych jak również konstrukcji stalowych,
- transport,
- prace malarskie,
- piaskowanie strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem twardych cząsteczek.

Kontakt do działów firmy

Kontakt

Biuro Usługowe MARIO
80-958 Gdańsk
ul. Na Ostrowiu 1 bud. 520
NIP: 583-109-43-77

Fax: +48 58 307-18-37

PREZES FIRMY:
MARIUSZ GRZĘDA
Tel.: 501-656-690

DYREKTOR:
JAROSŁAW ZAWIŁOWSKI
Tel.: 501-656-693

e-mail: biuro@gsmario.pl

Zdjęcia

Opis dodatkowy

antykorozja morska, czyszczenie i konserwacja zbiorników ropopochodnych, konserwacja jednostek morskich, transport i utylizacja odpadów ropopochodnych, mario, piaskowanie, prace malarskie, zabezpieczenia antykorozyjne,

Dziękujemy za wysłane grafiki.