• <
Baltexpo2023_duży

Spółki stoczniowe z MARS Shipyards and Offshore na MSPO

pc/mstfi.pl

03.09.2018 13:35 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Spółki stoczniowe z MARS Shipyards and Offshore na MSPO

Partnerzy portalu

Spółki stoczniowe z MARS Shipyards and Offshore na MSPO - GospodarkaMorska.pl

W Kielcach rozpoczęła się największa organizowana corocznie w Polsce impreza przemysłu zbrojeniowego - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Po raz kolejny pojawiła się na nich grupa MARS, która przedstawia swój potencjał produkcyjny i ofertę dla Marynarki RP. Stocznie MARS dzielą stanowisko z inną spółką z Grupy PGZ, PGZ Stocznią Wojenną.

Dla grupy MARS Shipyards & Offshore obecność na wydarzeniu tej rangi jest okazją spotkania w jednym miejscu najważniejszych decydentów zarządzających programami modernizacyjnymi polskich sił zbrojnych oraz klientów – zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych. To również idealne miejsce do wymiany doświadczeń i pomysłów oraz poszerzenia sieci kontaktów zawodowych, ponieważ na targach obecni są reprezentanci innych spółek zbrojeniowych i organów administracji rządowej.

Na stoisku grupy MARS można zapoznać się z dotychczas wykonywanymi projektami dla Marynarki Wojennej oraz cywilnymi, a także z potencjałem poszczególnych stoczni.

Serdecznie zapraszamy na stoisko C5 (Hala C) na terenie Targów Kielce.

etmal_790x120_gif_2020
pge_baltica_390x100_sg
gryfia_2023
AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.