• <

SEACON Engineering testuje skaner laserowy FARO Focus [foto]

sons

25.05.2020 12:07 Źródło: SEACON Engineering
Strona główna SEACON Engineering testuje skaner laserowy FARO Focus [foto]
SEACON Engineering testuje skaner laserowy FARO Focus [foto] - GospodarkaMorska.pl

Skaner laserowy FARO Focus wykorzystywany jest przez specjalistów SEACON Engineering w codziennej pracy i służy do pomiarów bardzo dużych elementów konstrukcji okrętowych: bloków, sekcji, przebiegów orurowania, rozmieszczenia elementów w pomieszczeniach i przedziałach statków, jak na przykład siłownie okrętowe, kominy okrętowe, itd. W ostatnim czasie posłużył firmie do nieco innego obiektu, a mianowicie skanowania budynku siedziby firmy. Wszystko po to, aby zweryfikować niedawno nabyte umiejętności na szkoleniu zorganizowanym przez FARO Technologies.

Niesamowita precyzja skanów 3D i zastosowanego oprogramowania pozwala na wierne odwzorowanie skanowanego obiektu z dokładnością do kilku mm, włączając w to najbardziej szczegółowe detale i złożone struktury. Dzięki temu SEACON Engineering gwarantuje wysoki standard oferowanych usług.

SEACON Engineering to niezależne biuro projektowe zlokalizowane w Gdańsku. Założone zostało w 2010 roku z pasji do budownictwa okrętowego. Zespół wykwalifikowanych inżynierów zapewnia wysoką jakość oferowanych usług. W portfolio firmowym znajduje się projektowanie statków, przygotowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej w tym modelowanie i skanowanie 3D.

Dziękujemy za wysłane grafiki.