• <
BOTA_2023

Roxtec Transit Designer optymalizuje projektowanie przepustów kablowych i rurowych

jb

03.01.2023 16:54
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Roxtec Transit Designer optymalizuje projektowanie przepustów kablowych i rurowych

Partnerzy portalu

Roxtec Transit Designer optymalizuje projektowanie przepustów kablowych i rurowych - GospodarkaMorska.pl
Fot. Roxtec

Roxtec Transit Designer™ to bezpłatne oprogramowanie inżynierskie do projektowania uszczelnień przejść kabli i rur. Oprogramowanie to ułatwia wybranie odpowiedniego rozwiązania uszczelniającego z odpowiednim certyfikatem do danego zastosowania oraz pozwala na projektowanie setek przejść w ciągu zaledwie kilku minut.

Użytkownicy mogą liczyć na bezproblemową wymianę danych między programem Excel, a oprogramowaniem Roxtec. Mogą wygenerować swoje listy kablowe w Excel, dodawać, usuwać lub zmieniać przepusty, a następnie bezpośrednio wgrywać nowe dane.


Dlaczego warto używać narzędzia Roxtec Transit Designer™?

Wybór odpowiedniego rozwiązania

Można filtrować według zastosowania, certyfikatu i wymagań w zakresie uszczelniania.Oszczędność czasu i minimalizacja ryzyka

Wprowadź wpis kabli, wymagania w zakresie uszczelniania i preferencje instalacyjne. Narzędzie wygeneruje pliki wyjściowe akceptowane przez producenta (w formatach dxf, step i excel) zawierające dokładne parametry techniczne, informacje o zamawianiu i szczegóły montażu.

Lepsza współpraca na szczeblu międzynarodowym

Dane projektu można bezpiecznie udostępniać innym zespołom na całym świecie. Funkcja czatu zapewnia błyskawiczny dostęp do naszych specjalistów.

Wielu inżynierów dostrzega te zalety i chce mieć możliwość samodzielnego korzystania z Roxtec Transit Designer™. Narzędzie online pozwala szybko i łatwo projektować bezpieczne przepusty kablowe i rurowe — i jest całkowicie bezpłatne. Zwykli użytkownicy mogą w ciągu kilku minut zaprojektować setki przepustów.

„Wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz od razu zacząć korzystać z narzędzia, zwłaszcza jeśli znasz nasz system. A jeżeli potrzebujesz wskazówek, zarejestruj się i skontaktuj się nami. Udostępnimy Ci nasz ekran i przeprowadzimy przez proces. Rozwiązania Roxtec to w końcu certyfikowane produkty bezpieczeństwa, więc chcemy mieć pewność, że wszystko jest na swoim miejscu” – podkreśla firma.

Zachęcamy do zapoznania się z programem RTD z poziomu przeglądarki internetowej >> tutaj

Prezentacja online dot. oprogramowania RTD dostępna >> tutaj.


Dziękujemy za wysłane grafiki.