• <

DFDS modernizuje trzy ze swoich promów. Zmiana ucieszy pasażerów

ew

27.02.2020 08:26 Źródło: promyskat.pl
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski DFDS modernizuje trzy ze swoich promów. Zmiana ucieszy pasażerów

Partnerzy portalu

DFDS modernizuje trzy ze swoich promów. Zmiana ucieszy pasażerów - GospodarkaMorska.pl

DFDS wprowadzi istotne zmiany na trzech promach pływających na trasie Dover-Dunkierka. Skorzystają pasażerowie, bo znacząco podwyższy się poziom podróżowania na tej linii.

Modernizację przejdą trzy siostrzane serii linii D Class. Są to jednostki: Dunkerque Seaways, Delft Seaways oraz Dover Seaways. Na statkach pojawią się nowe meble, a w specjalnej, dedykowanej dorosłym podróżnym strefie (Relax Lounge) zainstalowane zostaną bardzo wygodne, rozkładane fotele, które do tej pory można było spotkać głównie na pokładach samolotów w pierwszej klasie. Remont obejmie też strefę Premium Lounge, która otrzyma nowoczesny wystrój, przystający do panujących obecnie trendów. Na statkach pojawi się też nowy lokal – restauracja Horizon, znana do tej pory pasażerom pływającym statkami DFDS na linii Dover-Calais.

Armator zapowiedział, że w trakcie remontu zmieni się również wystrój i wyposażenie łazienek dostępnych na promach, a w lokalach Lighthouse Café wymienione zostaną odbiorniki telewizyjne.

„Program tej modernizacji jest bardzo ekscytujący i stanowi kontynuację naszego ubiegłorocznego sukcesu związanego z lokalami Lighthouse Café. Pokazujemy w ten sposób nasze przywiązanie do ciągłego udoskonalania doświadczeń pasażerów na pokładach promów DFDS” - powiedział Steve Newbury z DFDS. „Wiele z tych działań stanowi zresztą odpowiedź na pomysły i sugestie pochodzące od naszych klientów”.

Inwestycja związana z remontem trzech promów obsługujących popularne połączenie pomiędzy Wielką Brytanią a Europą kontynentalną pochłonie ponad 4,5 miliona euro (prawie 20 milionów złotych).

Modernizacja promów Dunkerque Seaways oraz Delft Seaways ma się rozpocząć już 1 marca. Pod koniec miesiąca do stoczni trafi zaś jednostka Dover Seaways.

Grupa DFDS to jeden z najważniejszych w Europie graczy na rynku przepraw promowych i operacji logistycznych. Przedsiębiorstwo, którego korzenie sięgają 1866 r., dysponują olbrzymią flotą promów służących zarówno do przewozów pasażerskich, jak i transportu ładunków cargo. Statki tego duńskiego operatora spotkać można na Morzu Północnym, Morzu Bałtyckim, a od niedawna również na Morzu Śródziemnym. Przedsiębiorstwo zatrudnia niemal 8,5 tysiąca pracowników, a w 2019 r. jego obroty sięgnęły 16,5 miliarda koron duńskich (2,2 miliarda euro). Rezerwacji na przeprawy realizowane przez DFDS można dokonywać za pośrednictwem serwisu PromySkat

Źródło:
promyskat.pl

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.