• <

O bezpieczeństwie energetycznym na Politechnice Rzeszowskiej. Zobacz online

gm

12.09.2022 11:00
Strona główna O bezpieczeństwie energetycznym na Politechnice Rzeszowskiej. Zobacz online
O bezpieczeństwie energetycznym na Politechnice Rzeszowskiej. Zobacz online - GospodarkaMorska.pl
Fot. Pixabay

W poniedziałek i wtorek (12 i 13 września) w centrum konferencyjnym Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się VII „Konferencja Bezpieczeństwo Energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. Udział zapowiedziało już kilkaset osób, w tym uznani eksperci i naukowcy, samorządowcy i przedstawiciele administracji publicznej, pracownicy szeroko rozumianego sektora energetyki. 

Konferencja będzie transmitowana online na kanałach Youtube, Facebook Twitter i na stronie Instytutu Łukasiewicza. 

– Od początku nasza konferencja jest transmitowana kanałami internetowymi – mówi dr hab. Mariusz Ruszel, profesor Politechniki Rzeszowskiej i prezes Instytutu Polityki Energetycznej im. Łukasiewicza, pomysłodawca cyklu konferencji. - Dzięki temu docieramy do jeszcze szerszego grona odbiorców.

W ubiegłym roku wystąpienia przed monitorami komputerów i na telefonach czy tabletach śledziło aż 29 tysięcy internautów. To pokazuje rosnącą skalę zainteresowania tematami poruszanymi podczas rzeszowskiego spotkania. W tym roku będą to przede wszystkim transformacja energetyczna, zastosowania wodoru, bezpieczeństwo energetyczne wschodniej flanki NATO. 

Transmisje będą prowadzone na następujących kanałach:

> Facebook: TUTAJ
> Twitter: TUTAJ
> Youtube: TUTAJ
> strona Instytutu Łukasiewicza TUTAJ

Transmisję wydarzenia zapowiedziało także kilku mediów branżowych, będących patronami medialnymi konferencji. Tradycyjnie także, większość panelistów i prelegentów będzie też udzielało krótkich wypowiedzi w ramach „telewizji konferencyjnej”. Wypowiedzi te będą na bieżąco umieszczane na Youtube. 


Dziękujemy za wysłane grafiki.