PMK
Wczoraj (08.12) w Szczecińskim Parku Przemysłowym została położona stępka pod budowę luksusowego jachtu.
To pierwsza jednostka od czas upadku Stoczni Szczecińskiej Nowa, która zostania zwodowana z pochylni Wulkan. Kadłub budowanego statku będzie miał 70 m długości.
- Dotychczas w Szczecińskim Parku Przemysłowym wodowano statki, ale były to niewielkie konstrukcje i robiono to za pomocą dźwigu - mówi Grzegorz Huszcz, prezes SPP, na łamach Radia Szczecin. - Były to statki, których ciężar wodowaniowy pozwalał na wodowanie przy pomocy suwnicy. Takie wydarzenia stale mają tu miejsce. Natomiast ten statek, to pierwsza jednostka po wielu latach, której nie da się zwodować w ten sposób, ze względu na jego gabaryty i ciężar. Musi być on klasycznie zwodowany, czyli z pochylni zjechać do wody - tłumaczy Huszcz.
Tereny postoczniowe są obecnie zarządzane przesz SPP. Ostatnie klasyczne wodowanie odbyło się tam w 2009 roku.
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Stoczniowcy przejdą przez Gdynię. Wspólne obchody Dni Morza z Marynarką Wojenną
Blisko 129 mln zł z KPO na modernizację Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?