• <

Seatech Engineering na targach SMM w Hamburgu

ew

02.09.2018 15:05 Źródło: własne
Strona główna Seatech Engineering na targach SMM w Hamburgu
Seatech Engineering na targach SMM w Hamburgu - GospodarkaMorska.pl

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej. Firma Seatech zaprasza przedstawicieli z branży na swoje stoisko.

Tegoroczne targi odbędą się w dniach 2-7 września w Hamburgu. W czasie każdej edycji kilkadziesiąt wiodących firm ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowatorskich rozwiązań technologicznych. SMM to także miejsce nawiązywania stałej międzynarodowej współpracy – i z tej właśnie okazji, firma Seatech zaprasza wszystkich przedstawicieli z branży na swoje stoisko numer 116, do hali B2. Seatech uczestniczy w targach regularnie, od roku 2014.

SMM towarzyszy także bardzo duża liczba imprez towarzyszących - kongresów, konferencji, seminariów, sympozjów, workshopów, warsztatów i oficjalnych przyjęć. Referenci pochodzą ze świata polityki, gospodarki i nauki a program kongresów koncentruje się wokół trendów oraz przyszłości branży (Maritime Future Summit), ochrony środowiska (gmec), bezpieczeństwa i ochrony (MS&D) oraz branży offshore (Offshore Dialog).

Dziękujemy za wysłane grafiki.