• <

DP World wprowadza platformy cyfrowe. Ułatwią globalny handel podczas pandemii

ew/Offshore-Energy

22.04.2020 11:22 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski DP World wprowadza platformy cyfrowe. Ułatwią globalny handel podczas pandemii

Partnerzy portalu

DP World wprowadza platformy cyfrowe. Ułatwią globalny handel podczas pandemii - GospodarkaMorska.pl

Firma logistyczna z Dubaju, DP Worls, wprowadziła na rynek szereg internetowych narzędzi i usług, które umożliwią firmom rezerwację przesyłek transportowanych drogą morską, lądową i lotniczą. Wdrożenie tego typu platform przyspieszyły narastające wyzwania logistyczne powiązane z pandemią koronawirusa, które ograniczają płynność łańcucha dostaw.

Inicjatywa ta jest konsekwencjąprzejęcia przez DP World SeaRates.com, cyfrowej platformy umożliwiającej globalny transport ładunków, wraz z LandRates.com i AirRates.com.

DP World stworzyło również Digital Freight Alliance, stowarzyszenie internetowe, zrzeszające światowych spedytorów na jednej platformie. Zapewnia ono dostęp do nowych narzędzi, tras i usług. 

„Pandemia Covid-19 pokazała, że ​​musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wzmocnić łańcuchy dostaw i utrzymać przepływ handlu, nawet w czasach bezprecedensowych wyzwań dla świata. Wizją DP World jest cyfryzacja łańcuchów dostaw z wykorzystaniem światowej infrastruktury portów, terminali, stref ekonomicznych i innych aktywów” - powiedział Mike Bhaskaran, dyrektor operacyjny DP World ds. logistyki i technologii.

DP World specjalizuje się w logistyce ładunków, obsłudze terminali portowych i usługach morskich w 50 państwach na świecie.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.