• <
BOTA_2023

Tajemnica pasażera z pokładu promu Brittany Ferries

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Tajemnica pasażera z pokładu promu Brittany Ferries

Partnerzy portalu

Tajemnica pasażera z pokładu promu Brittany Ferries - GospodarkaMorska.pl

Policja zaangażowała się w dochodzenie, które ma wyjaśnić zagadkę pasażera, który podróżował promem należącym do Brittany Ferries.

W brytyjskiej prasie szeroko komentowana jest sprawa pasażera, który prawdopodobnie podróżował promem należącym do popularnego armatora. Człowiek ten prawdopodobnie zaginął. Załoga statku wszczęła alarm, gdy w kabinie odkryto pozostawione przez niego przedmioty. Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce na pokładzie jednostki Mont St Michel, która płynęła z Portsmouth do Caen we Francji, gdzie zameldowała się w środę o godzinie 7:30 rano.

Wśród pozostawionych rzeczy odnaleziono paszport oraz inne przedmioty, które mogą sugerować, że osoba ta zaginęła.Wkrótce po dokonaniu odkrycia wszczęta zostały poszukiwania pasażera, który zniknął we wciąż nieokreślonych okolicznościach. Z pomocą straży przybrzeżnej przeczesywano obszar kanału La Manche. Działania te nie przyniosły jednak żądnych skutków. Jeszcze w środę, 21 stycznia ok. godziny 16:00 poszukiwania zostały przerwane.

Personalia zaginionej osoby wciąż nie zostały ujawnione. Wiadomo, że chodzi o kobietę. Przedstawiciele straży przybrzeżnej stwierdzili, że do czasu pojawienia się dalszych ewentualnych szczegółów w sprawie, nie są planowane dalsze poszukiwania.

Z ujawnionych informacji wynika, że śledztwo w sprawie przejęła policja z hrabstwa Hampshire.

„Potwierdzamy, że zgłoszenie zaginionego pasażera, płynącego promem przez kanał La Manche, zostało przekazane policji” - poinformował rzeczniczka policji w Hampshire
 

Źródło:
promyskat.pl
port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.