• <
konferencj_platforma_lng_2023

Koniec sezonu wakacyjnego. Zmiana rozkładów rejsów tramwajów wodnych

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Koniec sezonu wakacyjnego. Zmiana rozkładów rejsów tramwajów wodnych

Partnerzy portalu

Koniec sezonu wakacyjnego. Zmiana rozkładów rejsów tramwajów wodnych - GospodarkaMorska.pl

Od poniedziałku, 3 września 2018 r, ulegną zmianie rozkłady rejsów tramwajów wodnych na liniach: F5 (Żabi Kruk – Westerplatte - Brzeźno) oraz F6 (Targ Rybny – Narodowe Centrum Żeglarstwa - Sobieszewo). W związku z zakończeniem sezonu wakacyjnego, we wrześniu rejsy tramwajem wodnym odbywać się będą wyłącznie w weekendy.


Sezon wakacyjny kończy się i we wrześniu na wycieczkę tramwajem na liniach: F5 (Żabi Kruk – Westerplatte - Brzeźno) oraz F6 (Targ Rybny – Narodowe Centrum Żeglarstwa - Sobieszewo) możemy popłynąć już tylko w weekendy, czyli 8 i 9; 15 i 16; 22 i 23; 29 i 30 września 2018 r.

Od 16 września nie będą obsługiwane przystanki: „Latarnia Morska”, „Brzeźno” i „Sobieszewo”.

Szczegółowe rozkłady rejsów zamieszczone są na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w zakładce Tramwaje wodne oraz na przystankach tramwaju wodnego.

Bilet na tramwaj wodny kosztuje 10 zł, ulgowy 5 zł. Za rower zapłacimy również 5 zł. Można go kupić dzień wcześniej za pomocą strony internetowej: zegluga.pl/rejsy lub bezpośrednio na statku. Istnieje możliwość zakupu biletów na nie więcej niż 25 miejsc i 3 rowery. Bilet jest ważny tylko na wybrany rejs z gwarancją miejsca na przystanku początkowym (dla linii F5: Żabi Kruk, Brzeźno; dla linii F6: Targ Rybny, Sobieszewo).

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 58 520 57 00.

Źródło:
gdansk.pl
Bollore Logistics
NAVIRETECH
Baltexpo2023_mały

Dziękujemy za wysłane grafiki.